Ev yapımı CNC Router projem

Himm bak o hic aklima gelmedi valla.. ya guckaynaklari neden bu kadar pahali yaa onun maliyeti neki hep ucuk fiyatlar 20 A likleri hic sorma zaten ;) ben bu guckaynagiyla devam edeyim mi yoksa urun zaten yarin gelcek geri gonderip dedigin gibi 48 v mu alayim cok fark olurmu 24v ve 48 v arasinda ??

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Kazim abim burda herkez sizin kadar profesyonel bilgi ve tecrubeye sahip degil ben kendi adima cahil bilgisiz bir insanim ;)) bilmemek ayip degil ogrenmemek ayipmis duse kalka ogrenicez iste yardimlarinizi bekliyoruzz ;))

..ogrenmemek ayipmis ...

Aynen dermişim.
Ek olarak , öğrenmek için okumak lazım dermişim.
Okumayana ne lazım da dermişim ...

https://www.kontrolkalemi.com/forum/cnc-and-torna/89672-yeni-cnc-tasarimim/sayfa35.html

Not : sürücülerdeki bu özelliği en az 10 kez anlatmışımdır.
Hani böyle fırça atıyo diyen filan oluyor ya , hah işte onlara kapak olsun diye sana link verdim.
Ne yapalım agam böyle bu işler.
Yönetim aylardır maaşlarımızı ödemiyor.
Yoksa üşenip kerizler atlar nasılsa deyip okuyacağına soranlar var ya hani , günde 10 kez aynısını sorana 20 kez bile anlatırız .
Yeter ki sen düşme , düşenin dostu olmaz !

--------

Sadece akım mı ?
Besleme gerilimi ile ilgili bir şeyler de yazmışımdır zaar .

Bana 1 harf ogretenin 1ooo yil kolesi olurum demisti ismini tam hatirlamadigim mubarek bir zat.. sen bana firca at kazim abi sorun degil yeterki bilgilerinizi bizden esirgemeyin ;) paylastiginiz her tecrube her bilgi ulke adina coook faydali oluyor ufkumuzu genisletiyor yeni hayellere yelken aciyorsunuz hakkiniz emeginiz odenmez.. bu foruma,yoneticilerine her saglikli bilgi paylasanlara paylasima acik olanlara hepinize cok cok tsk ediyorum iyiki varsiniz

"Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum" demek kolay .
Alemlerin efendisi (SAV), hakkında ,
" Ben hikmet eviyim Ali de (Kerremallahü veche) onun kapısıdır " demişse ..

Bozuk plak gibisin. Hoş yaşına uygun davranıyorsun. Malum taş plak dönemi insanı olduğundan.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

İlk assembly çalışmamın tam ortasındayım. Z eksenini yeniden yapmaya çalışıyorum. An itibariyle böyle görünüyor.

Assem2-1.png

İlk assembly çalışmamın tam ortasındayım. Z eksenini yeniden yapmaya çalışıyorum. An itibariyle böyle görünüyor.

Assem2-1.png

Ben olsam rayların altına sigma profil koyardım. Hem montajı kolay hem hada mukavim olur...

Şekil 1-a da görüldüğü üzere.

pr_01_210_max.jpg

pr_02_210_max.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,951
Kullanıcılar
451,139
Son üye
selvioguz

Yeni konular

Geri