Fatek 24MC encoder uygulama

TI örnekleme zamanını 100ms değilde küçük bir değer yazarsan daha hassas okuma yaparsın. işlemde okuduğun değeride 6 ile çarpmana gerek kalmaz. 6 ile çarpmadığın içinde değeri 6 nın katları olarak görmezsin.
Kolay gelsin.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
TI örnekleme zamanını 100ms değilde küçük bir değer yazarsan daha hassas okuma yaparsın. işlemde okuduğun değeride 6 ile çarpmana gerek kalmaz. 6 ile çarpmadığın içinde değeri 6 nın katları olarak görmezsin.
Kolay gelsin.

hocam çok teşekkür ederim saolun

Kolay gelsin.

Emre hocam siz petek teknolojinin çalışanısınız sanırım hitech panellerin ADP6 yazılımını indirdim sitenizden ama fatek 24mc ile bi türlü online-simulation yaptıramıyorum bütün bağlantı ayarlarını yapıyorum ama communication hatası veriyor bilmem gereken bi püf noktası mı var?

Yardımlarınız için çokk teşekkür ederim

Emre hocam siz petek teknolojinin çalışanısınız sanırım hitech panellerin ADP6 yazılımını indirdim sitenizden ama fatek 24mc ile bi türlü online-simulation yaptıramıyorum bütün bağlantı ayarlarını yapıyorum ama communication hatası veriyor bilmem gereken bi püf noktası mı var?

Yardımlarınız için çokk teşekkür ederim

Petek Teknolojide çalışıyorum sayılır. Biz Fatek PLC ve Beijer Operatör Panellerinin Bursa sistem entegratörüyüz.

Online simulasyon penceresinin connection 1 altındaki port ayarını PLC nizin PC ye bağlı olduğu portu seçmelisiniz.

iyi çalışmalar.

Cıkkan sonucu 6 ya böl yada 60 yada 600 böl daha hassa a olur f e bas 14 yaz ok

Forum istatistikleri

Konular
128,733
Kullanıcılar
450,792
Son üye
oylesinebisey

Yeni konular

Geri