formdaki düzceli arkadaşlar !!!

elektrik elektronikle uğraşan ustalarımız abilerimiz teknisyen, tekniker ,mühendis arkdaşlar ilimizde kendimize ait bi oda kuralım kurslar düzenleyelim biliyorum kolay değil bu istediklerim. meslek lisesinde girişimler var bizde katkıda bulunalım.bu kurslar neden ilimizde verilmiyo?neden bi odamız yok?ben düzceliyim yaklaşık iki yıldır düzce dışında çalışıyorum bilmiyorum nekadar faydası olur ama birbirimize yarıdımcı olursak bazı şeylerin ilimizde değişeceğine inanıyorum.

Düzce ilinin bir odası var sanrım: Düzce Elektrikçiler Odası
Yakın zamanda da başkanı değişmiş:
Elektrikçiler Odasında Görev Değişimi...

Düzce Elektrikçiler Odası
YUNUS İLHAN
Oda : 0380 523 16 64
Faks : 514 49 91
İş : 512 34 73
Cep : 0533 314 01 77
Adres : Şerefiye Mahal. Cumhuriyet Sok. Gönenç Pasajı Kat:2

Son düzenleme:
sedat_demir ' Alıntı:
elektrik elektronikle uğraşan ustalarımız abilerimiz teknisyen, tekniker ,mühendis arkdaşlar ilimizde kendimize ait bi oda kuralım kurslar düzenleyelim biliyorum kolay değil bu istediklerim. meslek lisesinde girişimler var bizde katkıda bulunalım.bu kurslar neden ilimizde verilmiyo?neden bi odamız yok?ben düzceliyim yaklaşık iki yıldır düzce dışında çalışıyorum bilmiyorum nekadar faydası olur ama birbirimize yarıdımcı olursak bazı şeylerin ilimizde değişeceğine inanıyorum.
bende akçakocalıyım
özel sektörde bir fabrikada çalışıyorum.Civar fabrikada çalışan çoğu elektrikçi arkadaşları tanıyorum.Bu odaya kayıt olmanın bize mesleki dayanışma dışında bir getirisi olacak mı yoksa bu odalar sadece aidat toplamak için kurulmuş kurumlar mı:?
Sonuçta ben fabrikada çalışıyorum ve herhangi bir belgeye yada imza yetkisine ustalık belgesi gibi ihtiyacım yok:?

Benim bulunduğum yer küçük bir şahir olduğu için, şehir dışındaki fuar ve benzeri türdeki organizasyonlara Elektrikçiler Odası aracılığıyla gidiyoruz bir.
İkincisi de gerek Elektrikçiler Odası, gerekse EMO, kurs, seminer, gezi düzenlemeleri yapmakta, yapmalı.
Fabrikalarda çalışana arkadaşlar da kendilerini geliştirmek için mutlaka başkalarına ihtiyaç duyacakalardır. Bu bir gün usta olur, başka bir gün bir odanın düzenlediği kurs. Bu tür eğitimleri de sedece üyelerine verirler (Bu da yanlış gibi mi acaba? Üye aidatlarından ve proje paralarından başka geliri olmayan bir oda için.)

sn yener aslında ben konuyu biras dağıttım sanırım :S bende ereğlide çalışıodum bir ay öncesine kadar şimdi düzcede bi firmada elektrikçi olarak çalışıyorum.aslında bende çok araştırmadım çok bilgim yok odalar faaliyetleri hakkında burdan çevremdeki görüşebileceğim arkadaşlara ulaşmak istedim.elektrikçiler odasının varlığındanda genc arkadaş sayesınde haberim oldu araştırıyorum bende kendi çapımda napabilirim die!

mrb arkadaşlar.ben düzceli değilim ama düzceden evliyim.istanbulda yaşıyorum.benim düzcede gördüğüm bu ilin resmi bir kuruluşu var.ne kadar etkin bilemiyorum.ama şu varki düzce sürekli gelişen bir ilimiz.düzcede resmi den ziyade gayri resmi bir oda açılabilir yardımlaşmak amacıyla ama kanun buna ne der araştırılması gerekir.istanbuldan düzceye iş yapmak için giden bir çok kişi var.burdan benim çıkardığım mesleki eksiklik var.burda kastım bilgi olarak değil müteşebbis olarak düzcedeki teknik eleman sayısı yeterli değil gibi geliyor bana............

Merhaba arkadaşlar bende düzcede elektrik öğretmeniyim.
güzel fikir kurslar hep istanbulda oluyor gidemiyoruz ilimizde böyle bir çalışmanın olması iyi olur kannaaatindeyim

nerde öğretmenlık yapıousunuz hocam?

Düzce' ye yeni geldim ben de konu eski ama hala aynı fikirde iseniz katkıda bulunabilirim.

merhaba arkadaşlar;
istanbulda özel bir otomasyon sirketinde otomasyon teknikeriyim.evlilik dolasıyla düzce ye yerlesicegım.mecburen ıstanbuldakı ısım son bulucak .sormak ıstedıgım düzce ve cevresinde otomasyon sektoru nasıldır? makina ımalatcıları , otomasyon fırmaları var mıdır? bir otomasyoncunun ordakı iş potansıyelı nedir? .tesekkuler

Forum istatistikleri

Konular
128,845
Kullanıcılar
450,948
Son üye
ReDK1T27

Yeni konular

Geri