Forum gereksiz yere kirletiliyor.

taratuna07

Üye
Sevgili forum sakinleri ve değerli meslektaşlarım...Bir yıla yakın bir süredir bu siteyi ziyaret etmekteyim. Ama ne yazıkki bu güzel siteden istediğim randumanı alamıyorum. Çünkü konular aşırı kirletiliyor ve konularla ilgisi olmayan saçmasapan sorular soruluyor...
Ne yazıkki ülkemizde eğitim sistemi bir acayip işliyor ve okulda öğrendiğimiz bilgiler gerçek hayatta hiç bir işimize yaramıyor. Sevgili ustalar ve iş bilenler lütfen bilgilerinizi bizimle paylaşın. Unutmayınki halka hizmet Hakka hizmet! Güçlü Türkiye için değerli bilgileri Türk halkıyla paylaşın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
mesela, bu başlık forumu gayet güzel kirletti.

Sayın taratuna07

https://www.kontrolkalemi.com/forum...forumda-mesaj-yazmadan-once-lutfen-forum.html Forum hakkında bir şikayet yada öneriniz varsa Soru - Görüş ve Şikayetler - KontrolKalemi.Com Otomasyon Forumu bölümünden şikayetinizi yada önerinizi dile getirebilirdiniz. Kuralları okumadan gelişi güzel konu açmak bile forumu kirletmeye yetmektedir. Ayrıca seçtiğiniz konu başlığınız konunuzun özeti niteliğinde olmalıdır. Zaten bu yazdığınız ilk mesaj olduğuna göre hangi soruyu sordunuzda sorunuza cevap sizin deyişinizle randıman alamadınız?

bir yılı aşkın süredir forumdasınız ama mesaj sayısı :1 . forumu sadece bir yıldır okuyorsunuz yani. bir tane teşekkür mesajı bile yazmamışsınız ilginç

Sevgili forum sakinleri ve değerli meslektaşlarım...Bir yıla yakın bir süredir bu siteyi ziyaret etmekteyim. Ama ne yazıkki bu güzel siteden istediğim randumanı alamıyorum. Çünkü konular aşırı kirletiliyor ve konularla ilgisi olmayan saçmasapan sorular soruluyor...
Ne yazıkki ülkemizde eğitim sistemi bir acayip işliyor ve okulda öğrendiğimiz bilgiler gerçek hayatta hiç bir işimize yaramıyor. Sevgili ustalar ve iş bilenler lütfen bilgilerinizi bizimle paylaşın. Unutmayınki halka hizmet Hakka hizmet! Güçlü Türkiye için değerli bilgileri Türk halkıyla paylaşın.

1 yılı aşkın süredir burdasınız ve yazdığınız mesaj sayısı BİR (1) O mesajda bu konuya açmış olduğunuz mesaj.
Yanlış şeyler yazmamışsınız paylaşım konusuna katılıyorum.
Fakat siz öğrenmek için gayret sarfediyomusunuz?? Evet ben gayret sarfediyorum diyosanız neden 1 mesajınız var?? Burada çoğu forum üyesi paylaşımcı bunu görüyorum. Mantıklı sorulara geç veya erken mutlaka cevap veriliyor. Gecikmede iş hayatı ile aile hayatından kaynaklı bunuda mazur görmek lazım.​

arkadaşlar....
konunu nereden açıldığı açanın katılımcılığını bir kenera bırakıp verilen mesajdaki ana fikire yoğunlaşsak.....
mesajı açana bu konuda katılıyorum...
mesleğim beyaz eşya tamirciliği
bölümümde konular birbirine giriyor zaman zaman
konudan bi haber bazı arkadaşlar yanlış noktalarda müdahale ediyorlar
kendi bildiklerini doğru zanneden arkadaş bu fikrini forumda beyan ettiğinde yanlış da olsa kimse aa bu yanlış demiyor veya diyeemiyor..(bilmediğim için muallaklı oldu)
bence forumda bazı konular ya silinmeli ya düzenlenmeli
vede bir bilenlerce gözden gecirilip paylaşıma açılmalı..
saygılar

forumdaki üyelerin eğitim seviyelerini sorgular olmuşunuz,onların eğitim seviyelerinin sizin seviyesinden aşağıda olduğunu anlatmaya çalışmışınız.İnsanlar öğrenmek istediği konularda sorunun saçma olduğuna bakmazlar,çünkü kendisi için doğrudur.Bana,SANA veya Ahmet'e,Mehmet'e saçma gelebilir.Ama bu demek değildirki,Ben,SEN,Ahmet,Mehmet o insandan daha akıllıyız..
Güçlü bir TÜRKİYE için insanlarımıza saygı duymalıyız.

saygılar...

forumdaki üyelerin eğitim seviyelerini sorgular olmuşunuz,onların eğitim seviyelerinin sizin seviyesinden aşağıda olduğunu anlatmaya çalışmışınız.İnsanlar öğrenmek istediği konularda sorunun saçma olduğuna bakmazlar,çünkü kendisi için doğrudur.Bana,SANA veya Ahmet'e,Mehmet'e saçma gelebilir.Ama bu demek değildirki,Ben,SEN,Ahmet,Mehmet o insandan daha akıllıyız..
Güçlü bir TÜRKİYE için insanlarımıza saygı duymalıyız.

saygılar...

dostum yazdıkların üzerine mesajı açan arkadaşın mesajını bir kaç defa daha okudum...
beyan ettiğin eğitim seviyesini sorgular bir şey ''ben '' göremedim...
arkadaşın bahsettiği konulardaki kirlilik herkesin bir fikir beyan ederek konunun aşırı uzaması ve kafa karışmasından başkaca birşey değildir...

"saçmasapan sorular"
kime göre saçma

soruyu,konuyu,işi,cevabı bilen için "bu soru saçma" olabilir.
herkes fikrini beyan edecek,etmelide.çünkü burası forum.Doğruyu-yanlışı,iyiyi-kötüyü görüp bir şeyler öğrenecek.
kısacası abicim(benden büyük olduğunuz için ) beş parmak bir olmadığı gibi her insanda bir olamayacaktır.
konu kirliliğine gelince,yöneticiler mutlaka bunu düşünüyor,gerekli önlemleri almaya çalışıyorlardır.
Şimdiye kadar bulunduğum hiç bir forumda bunun önlendiğini göremedim

saygılar...

Forum istatistikleri

Konular
128,943
Kullanıcılar
451,123
Son üye
Eldost

Yeni konular

Geri