Foruma dosya yüklemek

CEVDET ÇALIK

Profesyonel Üye
Arkadaşlar,

Forumda bazı arkadaşlarımız proje veya yazılı döküman istiyorlar. İlgili dökümanları foruma nasıl yükleyebiliriz.

gelişmiş seçeneğini seçin daha sonra ataç imlecini tıklayın.

Sayın,

İ.tandoğan bahsetmiş olduğunuz ataç imleci sayfanın üzerinde yok. bu imleci nerede bulabilirim.

Sayın uzman28 foruma dosya eklemek için bir istediğiniz dosyayı bir dosya paylaşım sitesine yükleyip download linkini forumda paylaşmanız gerekiyor. Türkiye'de henüz engellenmemiş en popüler download siteleri hot file, z share, duck load vb. olarak sıralanabilir.

Sayın i.tandogan foruma dosya ekleme özelliği sadece onursal üye rütbesinde bulunan üyelerimize açık olduğundan diğer üyelerimiz bu özellikten malesef yararlanamıyorlar.

özür dilerim ben kullandığım için tüm üyelere açık zannediyordum. hatalı yönlendirme yaptım

Arkadaşlar,

Daha önce yazmış olduğumuz biryazı üzerinde değişiklikleri nasılyapabiliriz.

Mesajınızı yazdıktan sonra bir süre mesajınızın altında "Mesaj Düzenleme Paneli" seçeneği gözükür. Bu yazıya tıklayarak mesajınızı düzenleyebilirsiniz. Eğer zaman geçmişse ve mesajınızda bir hata varsa mesajınızın altında bulunan Şikayet Et butonuna basarak yöneticiye bildirebilir ve hatanın yönetici tarafından düzeltilmesini rica edebilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,832
Kullanıcılar
450,924
Son üye
ayhankarmn

Yeni konular

Geri