Forumlardakı en buyuk hata!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sn. sanaldarbex;

Bu şekilde ki hitap şekliniz çok yanlış. Tekrarı halinde forum kuralları gereğince cezalandırılacaksınız.

umrumda olurmu sanıyosun?

sanaldarbex1 kardes bence yanlış bir düşüncedesin.

Fikirden kuvvet doğar :D

Daha önceleri forum sahibiydim ve daha sonraları sorunların artmasından dolayı sadece portala cevirmek zorunda kaldım bir çok kişi kendisi kafasından ahkam kesmektedir her bildiğim benim doğru demektedir ve kjarşıdaki kişiyi dahada mağdur etmektedir. Öneri verilebilir ama kesin diye söylenen bir çok bilgi hiç alakası olmayan şeyler olabilmektedir.

Yapıcı eleştiriler her zaman iyidir...

Kuvvetli akım, zayıf akım tüm elektrik tesisatını çok iyi bilen ve uygulayan bir usta; bırakın otomatik kumandayı, hidrafor sistemini bile, bilmiyor olabilir... Aslında bu bir eksiklik değil, profosyonel branşlaşmadır...
Bu meslekdaşımız mecbur kaldığı için, bir oto. kumanda sorusu sorabilir. Bilenler ve bildiğini zannedenler cevaplar yazar... Eminim ki, mesleki alt yapısı nedeniyle, O doğru cevabı ayıklayabilir...

Ya meslekte yeni bir arkadaşımız sorarsa ve yalan yanlış cevaplar da alırsa ?
İşte O da, yeni tecrübeler kazanmış olur... Umarım geri dönüşü olmayan bir tecrübe olmaz...

Kontrolkalemi.com "mesleki gelişimimiz için" çok fazla artılar katmakta...
Ama forum, "mesleki eğitim" yeri değildir...
Temeli bitmiş bir binaya, bir miktar tuğla ilave edebilir... Ama temelden çatıya bina inşa edemez...

Bir de meslekle hiç alakası olmayanların durumu var... Hani bir meslekdaşımıza 3 kuruş para vermeyip, kendi prizini, sigortasını bağlamak isteyenler... Gördü ya, elektrikçi 5 dakikada yaptı, 20 yi kaptı gitti... O da yapar ne olacak ki ???
Aman ha !!! Onlara kötülük yapmayalım... Mesleki öneriler yerine, yetkili bir elektrikçi çağırmasını tavsiye edelim...

sayın sanaldarbex-1

siz öncelikle herkese açık bir forumda kişilere nasıl hitap edeceğinizi öğrenin ondan sonra umrunuz da olsun ya da olmasın. insanları küçümseyici mesajlar yazmanızı geçiyorum, küfürlü mesajlar bile yazma cesareti gösterebiliyorsunuz ve ondan sonra forumlarda yapılan en büyük hata diye başlık açıyorsunuz. bu başlığın altına tüm silinen mesajlarınızı yayınlayıp bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu yazmak isterdim fakat herşeyi yayınlayamıyoruz işte. bundan sonra da umrunuzda olur ya da olmaz, insanları aşağılayıcı ya da küfür içerkli mesajlarınızın devamı halinde süresiz yasaklanacaksınız...

sayın sanaldarbex-1

siz öncelikle herkese açık bir forumda kişilere nasıl hitap edeceğinizi öğrenin ondan sonra umrunuz da olsun ya da olmasın. insanları küçümseyici mesajlar yazmanızı geçiyorum, küfürlü mesajlar bile yazma cesareti gösterebiliyorsunuz ve ondan sonra forumlarda yapılan en büyük hata diye başlık açıyorsunuz. bu başlığın altına tüm silinen mesajlarınızı yayınlayıp bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu yazmak isterdim fakat herşeyi yayınlayamıyoruz işte. bundan sonra da umrunuzda olur ya da olmaz, insanları aşağılayıcı ya da küfür içerkli mesajlarınızın devamı halinde süresiz yasaklanacaksınız...

BEN ADAMINA GORE MUAMELE EDERIM VE KUFUREDE CESARET EDERIM BAGIRMAYADA BENIM ICIN FARK EDEN BIR DURUM YOK
YA MERAk ETTIM VOLCANOOS BENı SURESIZ BI YASAKLASANA YADA UYELIGIMI TAMAMEN BIR SIL YA EN AZINDAN BI DUSUN BEN NE KAYBEDERIM?? burda ne kazanıyorum kı ne kaybedım? he?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
129,240
Kullanıcılar
451,622
Son üye
mftanrikulu
Geri