Forumu öğrenene kadar

Forumda yeniyim. Yıllardır forum kullanmadım. Ev elektriği ile ilgili sorularım var. Bu sorularımı sorarken yanlış yere konu açarsam eğer beni banlamamanızı ve kısa süreli engel koymamanızı rica etsem olur mu?

Lütfen.

Zaten babam kafasına göre iş yapıyor. Nötr kablosunun gevşek olmaması gerektiğini dahi bilmeyip rastgele şalter indirip dalıyor. Ev elektriğini öğreniyorum. Sonra da elektronik cihaz tamirlerini öğreneceğim. Kendi işimi kendim yapmak istiyorum. Forum nasıl işliyor tecrübem yok.

Öğrenene kadar ceza vermemenizi rica ediyorum.

Şalter bağlantılarını öğrendim. Sorularım var.

Son düzenleme:
Forumda yeniyim. Yıllardır forum kullanmadım. Ev elektriği ile ilgili sorularım var. Bu sorularımı sorarken yanlış yere konu açarsam eğer beni banlamamanızı ve kısa süreli engel koymamanızı rica etsem olur mu?

Lütfen.

Zaten babam kafasına göre iş yapıyor. Nötr kablosunun gevşek olmaması gerektiğini dahi bilmeyip rastgele şalter indirip dalıyor. Ev elektriğini öğreniyorum. Sonra da elektronik cihaz tamirlerini öğreneceğim. Kendi işimi kendim yapmak istiyorum. Forum nasıl işliyor tecrübem yok.

Öğrenene kadar ceza vermemenizi rica ediyorum.

Şalter bağlantılarını öğrendim. Sorularım var.
güzel insan, genelde bizler; bu işleri bilen ve anlayan kişilere hitap ediyoruz. çünkü karşımızdakini bu işi bilen ve bir yerlerde hata yapan kişiler olarak görüyoruz. sen soruyu sorarken 20 tane hata yapıyorsan doğruya yakın 40 tane cevap alırsın. işin kötüsü bunların hiç biri doğru olmayabilir. kimse kötü niyetli demiyorum. ama hepsi kendi doğrularını savunuyor ve haklılar. peki kaybeden kim? soruyu doğru soramayan kişiler. bizler forum abileri, sen yanlış yerde konu açtın diye sana kızmazlar, ban vermezler, en fazla doğru yere taşırlar.+ değer uyarırlar. yani soru sormaktan çekinme. forum içinde arama ya en yakın değerde konuya sorunu sor veya konu aç fark etmez. zaten bilen ustalarımız cevap verecektir. haaa cevap verilmezse sakın üzülme... benim bile soru amaçlı sorduğum soruya hiç cevap veren olmadı. yani mutlak çözüm değiliz. şimdi burada sıfat kullanacağım fuck off de geç

Forum istatistikleri

Konular
128,729
Kullanıcılar
450,782
Son üye
mjr

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri