GÜÇ elektroniği devreleri

bafrali_55

Üye
Arkadaşlar

jonksiyon diyotlar
schottky engel diyotlar
scr
triyak
gto
bİpolar jonksİyon transİstÖr
gÜÇ mosfetlerİ
sit
igbt
konvertÖrler
yarim dalga omİk yÜk
yarim dalga İndÜktİf yÜk
tam dalga omİk yÜk
tam dalga İndÜktİf
faz kontrol yarim dalga omİk yÜk kontrol eden devreler
faz kontrol tam dalga omİk yÜk kontrol eden devreler
tam dalga faz kontrollÜ İndÜktİf yÜk kontrol eden devreler
3 fazli yarim dalga dİyotlu dogrultucu
yari m dalga 3 fazli denetİmlİ dogrultucu
gerİlİm azaltan kiyici devre
gerİlİm azaltan ve arttiran kiyici
manyatİk kuplasli kiyicilar
kÖprÜ İnverter
1 fazdan 1 faza frekans cevİrİcİ
3 fazdan 1 faza frekans cevİrİcİ
3 fazdan 3 faza frekans cevİrİcİ
bu konular hakkinda en az 500 wattlik devreler lazim nerden bulabilirim yardımcı olursanız sevirim

büyük harfle yazmak yasaktır.
Düzenleme:
korkmaz_design

zamanında güç elektroniği derslerinde, projelerinde filan bu yazdıklarının hepsinin uygulamalarını yapmıştım ama 500W üstü diyince kullanılan parçalar değişiyor... bi bakıyim elimdeki dökümanlarda o tür birşey varmı ama pek sanmıyorum

arkadasım 500 wat olmasada olur bu saatten sonra az kaldı odev teslım etmeme sen elındekılerı bana yollıyabılırsen sevınırım sımdıden tessekkur ederım

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( arkadaşlar lütfen elinde devreleri olan varsa yollayın yoksa kalacam derten okul 3 e uzayacakkkkkkk :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

bafrali_55,

Okulu okuyan siz, ödevi olan siz, kesin bir beklenti içinde olup, forum genelini kendinize niye mecbur görüyorsunuz ? Öğretmen ödev verdiyse araştırırsın bu arada foruma yazarsın bilen varsa çıkar cevabını verir,
" halamı yok yawwwwwwwwwwwwww " demekte ne oluyor. Öğretmen kimseye bulunamayacak ödev vermez, biraz çaba sarfedin.

caba sarfetmedık yer kalmadı butun yerlerı aradım ve bulabılcegım seylerın dısında herseyı buldum ve bu güç elektronıgı devrersı elektronık devresı deıl yanı hobı devresı deıl bunun tek yoluu kendın tasarlaman ve kendım tasarladıklarımın hepsınde hata olustu ben sadece brı bana cvp yazdı ben ona karsılık yazdım yanlıs anlasıma olduysa o mesj sılersınız olur bıter yanı bana fırca atma gıbı bı yetkınız yok ben kendı odevım hakkımda calısıyorum ve hoca bulunmıyacak odev verılmez demıssınız ya ıste bu devreler bulunmuyorrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…