Güvenliğin Amacı Nedir?

sistem5

Üye
:confused:mekanımı korumak,
:confused:içerde yaşayanlarımı
siz evde yokken mi çalışması yoksa
siz evde yaşarken sizi koruması mı

kurdugunuz sistemler hangisine yönelik

Moderatör tarafında düzenlendi:
konuyu açtıgın için teşekürler, ben evde iken de kurulabilen sistem olarak infrared bariyerlerden kuruyorum ,hem kisiler hemde hayvan besleniyorsa evde alarm kuruluyken de rahat dolaşma imkanı tanıyor, bitmiş binalar da tesisat zor olsada öneriyorum.

kapı,pencere ler açık olsada sistem çalışmaya devam ediyor,arasından geçmemek şartıyla:rolleyes:

evler için evde iken(gece yatarken v.s) alarm'ı kurmak daha önemli bence kapı ve pencerelere kablosuz manyetik kontak takıldığı takdirde alarm sistemi kurulabilir.camlar vazistanlı ise manyetik kontak camın alt köşesine monte edilir bu şekilde cam vazistan konumunda açık olsa bile alarm kurulabilir.

tabiki evlerde insanlar gece ve gündüz kurup güvende hissetmeliler

güvenligin amacı insan hayatı olmalıdır

arkadaşlar güvenlik ihtiyacı, malesef ya başa gelince, veya biri anlattığında gizli güvenlik korkusundan dolayı taktırmak isterler. Güvenlik keşfi bir tasarım işidir, alternatifleri arttırarak zengin bir güvenlik ağı kurabilinir. Misal; sistemin yangını, gaz kaçağını, kurulu değilken sahibini sesli uyarması, içeridekileri algılamayıp dış çevreyi koruması, tehlike anında istenilen bölgeyi aydınlatması, telefonla veya internet aracılığı ile ulaşılarak işlem yapmak. Alternatifleri arttırabiliriz...
sağlıcakla kalın.

bu güvenlik sistemin maliyeti ne kadar yaklaşık olarak

Kullanılan malzemeye göre değişir fiyatı.

bu sıcaklarda camlar açık yatabilmektir,camlara infrared bariyer taktırdım ,yanlız sinekler icin önlem gerekiyor

konu güzel,fabrika otomatik kapı sistemlerinde tek ışın kesmeli 176 cm boyunda çoklu ısın gerekiyor, bilgisi olan varmi?

Forum istatistikleri

Konular
128,826
Kullanıcılar
450,915
Son üye
snapthreads

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri