g-code yardımı

Hayır ikisinide derinl.iği 0.5mm olacak

[QUOTE
0.8 mm'lik 12mm (h) kesme uçla yapman herşey olur [/QUOTE]

Burada ne demek istediğini anlamadım

yuzeyi kazıyorsun ,rakamı değil pocet gibi...2 farklı ucla kısa zaman alır..tek uçla baya zaman alır yapmak...kalın 6 mm gibi ucla geniş yüzey tarayıp ince ucla hassas girinti çıkıntılar kazınırsa olay pek uzun surmez.... vaktim olsa g code unu atardım sana dynamic mill seklinde ama basımı kaşıyamıyorum...

tamam abi ben sana ucu veririm sorun değil. ordan devam edersin. ucuza almıştım zaten. ama çok uzun sürer iş. bir gcode daha çıkarayım.

anlaşılamamış konu. aslında @togitogi hoca için zor konular olmasa gerek ama heyecan yaptı sanırım
eğer iş markalamaysa rakam genelde çıkıntılı olmaması lazım.diğer türlü iş süresi fazlaca uzar. ama istedikleri işi netleştirmek lazım.
Özetle çap 15mm,d 0,5mm lik dairenin içine 10mm boyunda , d 0,5mm rakam KAZINACAK ?
öyleyse en fazla 1mm lik uç olması gerekir , mümkünse Vbit. daha güzel ve hızlı iş için 5mm tarama 0.2mm rakam için uçla 2 seferde yapılabilir.

Not : amatör içerir

Ekte d 0,5 ve 0,1 dalma 100 / 200 feed , arkadaşlardan onay alınırsa anlatılmak istenen bu gibi.

Ekli dosyalar

• tog isl.zip
    7.6 KB · Görüntüleme: 1
  • daire ve say tek.txt
    13.9 KB · Görüntüleme: 3
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…