Gece görüşlü kamera ır led parlaması

rmzn

Üye
slm 3 adet gece görüşlü kamera kurulumu yaptık yannız sıkıntımız su kameralr ır ledlı olanlardan 42 adet normal objelerde sıkıntımız yok yannız ınsan yuzleri parlak cıkıyo fırmayı aradım nası cozerız dıye ır ledler den oluyo yakın mesafe dıye dıyo cozumu gece goruşssuz kamera alıp aydınlatam ayapmak dıyolar . oleyse neden gece goruşlu kamera dıye satıyolar jmk 4mm lenslı szın fıkrınız nedır cevaplar ıcın tşk

bende kendi evime kurdum JMK gece görüşlü kamerasını gece gayet net görünüyor ama kamera 2 katın üzerinde olduğu için yüzleri net çıkmıyor.Fakat ben bilgisayardan kayıt aldığım için biraz paraya kıydım kaliteli bir kart aldım kartın kalitesi bu konuda çok önemli elli milyonada kart var üçyüz milyonada var.

cevaplar ıcın tşk sorunu cozdum sorun ır led sayısındakı fazlalıktan cıktı 12 adetlı olanı aldık yakın mesafede parlama düştü

sorununuz çözülmemiş..
led sayısını azaltınca parlama seviyesi düşmüş sadece..
ben bu sorunu ledlerin dalga boyuna bağlıyorum.
bende iki kamera var birisi parlak objelerde parıldama yapıyor, diğeri
yapmıyor(üstelik led sayısı fazla)

Dediğiniz gibi yapacak fazla birşey yok parlama konusunda 12 Led'li olan da uzak mesafeyi göstermeyecek bu sefer, gerçi 4mm lens için gece görüşte uzak mesafe zaten net görünmez

aynen sn.elek arkadaşımıznda dediği gibi sorununuzu çözememişsiniz halen. irled dalga boyu sizin cameranın autoirisini uyarmıyor bu yüzden ışık seviyesi algılanmadığı için parlamayı kısamıyor. jmk baya dandik bir ürün. satıcıda ne dalga boyu bilir nede autoiris.

Forum istatistikleri

Konular
128,818
Kullanıcılar
450,908
Son üye
mert095

Yeni konular

Geri