Gemo Ürünleri ile İlgili Sorunlar Buraya !!!

selam arkadasla burda bende karamandan gelen bi makinann ustunde gemo vardi
bunu programini degitrimek zorunda kaldim hazirladigim programi bi inceleyib bi degerlendirme yapabilirmisiniz dogru yapmismiyim yoksa baska yolmu izlemem gerekiyodu?
dosyayi ekliyemedim ekle dugmesini bulamadim

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
slm elimde ar 2 var fakat arkadaşın dedigi gibi ptc ntc ışık sensörü falan 5 6 sensör baglamak istiyom naslı baglancak yardımcı olurmusunuz

merhaba okan bey. ben muğla üniversitesi elektrik teknikerliğinde okuyorum. ve otomasyonla 7yakın ilgileniyorum. gemo proğrmını da kullanıyorum siz gemo için eğitim veriyormusunuz ve bu eğitimin sonunda belge veriyormusunuz.

Merhaba
Ben biryerde takıldım, çıkışın aktif veya pasif olması için koşul biraz fazla bunun için kontak sayısı yetmiyor. enerji akışı geriyede dönmüyor. bunun bir çözümü varmı acaba, yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler.

Yardımcı röle kullanabilirsiniz. Tüm şartları 5li gruplar halinde toplayıp sonuna bir yardımcı röle koyarsınız. Daha sonra tüm yardımcı röleleri bir satıra yerleştirip sonuna istediğiniz çıkışı yada zaman rölesini koyabilirsiniz.

merhaba okan bey. ben muğla üniversitesi elektrik teknikerliğinde okuyorum. ve otomasyonla 7yakın ilgileniyorum. gemo proğrmını da kullanıyorum siz gemo için eğitim veriyormusunuz ve bu eğitimin sonunda belge veriyormusunuz.

Merhaba,

Araya başka soru ve cevap girince bu mesaj gözden kaçmış. Kusura bakmayın.

Ladder dili ile ilgili bilginiz varsa, Gemo Ladder Editor kullanımı hakkında eğitim verebiliriz.
Eğitimimin içeriği Ladder programlama dilini öğretmek üzerine değil. Mevcut bilgi üzerine editörün gelişmiş özelliklerini kullanma ile ilgili.
Eğitim sonunda herhangi bir belge vermiyoruz.

İyi Çalışmalar,
Okan Gürbüzoğlu
GEMO
GEMO Elektronik Ltd. Sti.

merhaba okan beyy hem kullanışı hem fiyat bakımından sizin ürünlerinizi tercih ediyorum.
fakat laptoptan proğram atarken sorun yaşıyorum rs232 çevirici var ama hata veriyor. acaba usb aktarma kabosu varmı piyasada

Merhaba,

USB aktarma kablosu bulunmuyor.

Muhtemelen çeviricinizin sürücü yüklemesi ya da com port seçimi ile ilgili bir sorunla karşılaşıyorsunuz. Dilerseniz telefon ile çevirici ayarları ile ilgili değişiklikleri yapmanıza yardımcı olabilirim.

İyi Çalışmalar.
Okan Gürbüzoğlu
GEMO
GEMO Elektronik Ltd. Sti.

merhaba okan beyy hem kullanışı hem fiyat bakımından sizin ürünlerinizi tercih ediyorum.
fakat laptoptan proğram atarken sorun yaşıyorum rs232 çevirici var ama hata veriyor. acaba usb aktarma kabosu varmı piyasada

tabi arkadaşlar doğru söylüyor örnek programları neden paylaşmıyorsunuz?

Forum istatistikleri

Konular
128,835
Kullanıcılar
450,929
Son üye
tuanayildiz

Yeni konular

Geri