generatörün yüklenmesi nasıl oluyor

Hocam şimdi bir sorum olacak.biz Scada üzerinden yükün set değeri iken 5mw iken 10 mw a set ettik.normalde aktif güç mildeki güçtür dedik dolayısıyla sadece governor ayar kanatları açması lazım devri sabit tutmak için.peki ne oluyorda ikaz akımıda artıyor.? Benim yükü arttırmam gerilimi nasıl etkiliyor? Normalde ikaz sistemi yüke bakmazsızın gerilim ve reaktif güç ayarı yapar.dolayısıyla ben yükü arttırdığımda benim ikazım da artıyorsa benim gerilim ve reaktif gücümde birşeyler oluyor demektir.Bende bu ilişkiyi merak ediyorum.şimdiden teşekkürler.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İkaz sisteminde otomatik voltaj regülatörü var. Siz hız regülatöründen gücü arttırdığınızda reaktif güç değişecek. İkaz voltajı otomatik olarak adapte edecek, çıkılan güce uygun ikaz akımı oluşturacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…