GOSB Otomasyon Teknisyeni/Teknikeri

Merhaba,

GOSB'de su sektöründe faaliyet gösteren firmamız için otomasyon teknisyeni/teknikeri aramaktayız. İlgili
kişiler [email protected] adresine cv'lerini iletebilirler.

Otomasyon Teknisyeni/Teknikeri

Genel nitelikler:
  • Meslek lisesi veya Yüksek okulların Elektrik, Elektronik, Mekatronik, Otomasyon, Kontrol Sistemleri ve benzeri bölümlerinden mezun
  • PLC,frekans konvertörleri, elektrik panoları ve saha enstrümanları konusunda bilgi sahibi
  • Genel elektrik konularında bilgi sahibi olan
  • Otomasyon,enstrüman,servis,elektronik kart tamiri,devreye alma,Bakım,satış alanlarından birinde en az 2 yıl deneyimli olması TERCİH SEBEBİDİR.
  • Elektrik proje ve bağlantı diyagramlarını takip edebilen, problemleri çözebilme yeteneğine sahip olan,
  • B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan,
  • Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
  • Sorumluluk bilinci yüksek, insiyatif alabilecek, dinamik, başarı odaklı
  • İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü
  • Askerliğini tamamlamış,
  • 30 yaşını aşmamış
  • Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan
  • Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi
  • Problem çözme ve analitik düşünme becerilerine sahip

Son düzenleme:
Merhaba 30 yaşını asmamis yazmışsınız 30 yaşının üstündeyse ise alacağınız personel red cevabı mı vereceksiniz saydiginiz vasiflar zamanla yaşla olacağı için ondan sorma gereği gördüm.

Merhaba 30 yaşını asmamis yazmışsınız 30 yaşının üstündeyse ise alacağınız personel red cevabı mı vereceksiniz saydiginiz vasiflar zamanla yaşla olacağı için ondan sorma gereği gördüm.

"Yaşlılar, siz ölün..." demek istiyor sanırım. :)

Sn @seagate ben de öyle düşündüm 30 yasin üstündeki ustalar palazlandigi için istediği parayı alır ondan da olabilir.özel sektör fabrikalar 30 yaşını aşamamış eleman arıyorlar biz ne yapacağız

Forum istatistikleri

Konular
129,344
Kullanıcılar
451,816
Son üye
MuriTavlis

Yeni konular

Geri