GSM Modülü Yardım

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
arkadaşlar devrenin isis çizimi yok çünkü baskı devreyi ben direk çiziyorum. aresi açıp auto route kullanmıyorum. bu 139 adet drc hatası bu yüzden onemsemeyin.

Merhaba arkadaşlar. Gsm den sms yoluyla cihazlarınızı çalıştırmak yada sms ile durum bilgisi

Sen ucuza mal ettin kendine. Kaça vereceksin insanlara. Resmini falan bir koy

bir bakalım. Paramız bol değil. Sen daha uygun fiyata vereceksen bende bırakırım

bu işi senden alırım. Ben zaten bu işe telitin ürünlerinden fiyat olarak canım yandığı

için girdim.

Son düzenleme:
Merhabalar beni yanlış anladınız.
gsmmodül+anten+sımholder=60tl
mıkrodenetleyıcı=10tl
baskı devre=10tl
kutu+ıscılık=10tl
diger elemanlar=15tl
toplam=105 eder yaklasık olarak satıs fıyatınız cok ıyı bol kazanclar dılerım sıze

Yanlış anlayacak bir şey yok hocam. Bu tür fikirlere açık insanım.Ben gayet ciddiyim.

Daha hesaplı satan bulsam uğraşmam gider oradan alırım. Dediğim gibi geçmişte ben

çok debelendim. Fiyatların düşmesi hepimizin lehine olur. Hesaplamanız da gayet iyi.

Doğrudur normal şartlarda malzeme fiyatı yaklaşık odur.

Neyse hem arkadaşların işi görülsün hemde bizim elimize üç beş kuruş para geçsin.

bahsettiğiniz 150 tl olan ürün 20 adet ile sınırlı. muhtemelen mc gsm modul o arkadaşa bir yerden çok kelepir gelmiştir 20 adet. tolga arkadaşımızın yaptığı ürünü ben inceledim gayet başarılı ve devamı var. ayrıca gsm terminal kullanacaksanız telit kullanacaksınız yoksa başınız çok ağrır.

"MAİN_LOOP" Bey 20 adet benim elimde hali hazırda olduğu için. Sen iste sana ben 1000 tane üreteyim.

Tabi montaj süresi kadar beklemen lazım. Sizde takdir edersiniz ki sipariş almadan elimdeki parayı

atıl olarak malzemeye yatırmam akıllıca değil. Şuan talep edenler için elimde 20 adet var.

Siz telit kullanmışsınız teliti öneriyorsunuz. Peki benim ürünümü kullanmadan nasıl insanların

başlarının ağrıyacağını söylüyorsunuz.

Başı ağrıyan varsa geri adresime postalasın ben ona parasını iade edeyim.

Her nedense yabancı firmalara para kaptırmayı çok seviyoruz. İsteyen talep eder

isteyen etmez ben insanların sıkıntı çekmeden kullanacağı bir ürünü telitin yarı fiyatına

istenildiği miktarda sunuyorum.

Bu kadar hesaplı verlmem gördüğüm kadarıyla birilerini rahatsız etmiş. Tercih insanların...

Ayrıca fiyatı da 150 TL değil 120 TL'dir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…