guvenlık sıstemlerı konusunda egıtım

rmzn

Üye
arkadaşlar elektrık ve elektronik uydu işlerı yapıyorum piyasada yannız bazen kamera ve alarm işleride geliyo eşden dostan bu konuda bildiginiz kurs veya egitim veren yerlerler varmı . kamera kurulumunu kısmen bılıyorum alarmıda az cok ama mazemeyı ve kurdugum mazemenın ozellıklerını dogru duzgun bılmıyom orneyın kamera secımı dvr ayarları ozelllıklerı ınternetten izleme nası yapılır vb bu konuda yardım edersenız sevınırm. tşk

merhaba
bu konuda yardımcı olmak için buradayız ancak şahsen isteğim sudur
saiz sorun bizde yanıtlamaya çalışalım varsa bir projeniz yardımcı olmaya çalışalım saygılarımla

teşekkurler cevap ıcın olursa bı sıkıntı veya proje yazarım saygılar

Merhaba
kullanacağınız cihazların marka ve modelini belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırım.
Kolay gelsin

Ya hocam açıkça konuşayım temelin varsa ki biliyorsun sanırsam bu işi yaparsın..Zor bir iş değil...Tesisat kurmadan,bilgisayar donanımdan ve kullanmasından birazcık partiğin varsa...yapacağın 3-4 işten sonra çözersin...Kamera montaj işi okadar uzun süre sonra öğrenilecek bir iş değil...Eyw...

Ciddi bir firmadan bayilik alarak eğitim ve seminer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Yanlış anlamayın ama bu iş öyle az çok bilmekle olmuyor,bu işe tamamen hakim olana kadar eğitim aldıktan sonra iş yapıp para kazanmayı düşünün derim,bu işi hakkıyla yapabilmek için birhayli emek ve bilgi gerekiyor,elektronik güvenlik sistemleri piyasası bu yüzden laçka olmuş durumda zaten...

Yanlış anlamayın ama bu iş öyle az çok bilmekle olmuyor,bu işe tamamen hakim olana kadar eğitim aldıktan sonra iş yapıp para kazanmayı düşünün derim,bu işi hakkıyla yapabilmek için birhayli emek ve bilgi gerekiyor,elektronik güvenlik sistemleri piyasası bu yüzden laçka olmuş durumda zaten...

kardeş haklı "kamerayı tak görüntüyü al" sonra kameracı ol piyasaya çık, bu iş öyle basit değil, ortamın ışık,hava ve görüş mesafesi koşuularına göre kamera seçimi yapılmalı işte bunu bilmezler, kamerayı tak çalıştır kameracı ol ,kullandıkları ürünün özelliğini bilmezler.

husso ve bilo ya yürekten katılıyorum. Sektörler arası geciş yapmaya çalışılması piyasayı gerçekten allak bullak ediyor.

Mecburen geçiş yapmak zorunda kalınıyoR değerli arkadaşım ben meslek lisesi elektronik mezunuyum elektrik işi yapıyorum uydu işi yapıyorum piyasa doydu esnaf sanatkarlar tarifesinde tek çanak montaj 54 lira kim uyguluyo ?

Forum istatistikleri

Konular
128,815
Kullanıcılar
450,907
Son üye
saitdemircigil

Yeni konular

Geri