Haydi gelin fotoğraflarımızı koyalım...

Allah sağlıklı huzurlu ve mutlu ömürler versin. Diş hekimi olarak elektroniğe ilgi duyup kendinizi geliştirmenizi takdirle karşılıyorum. Komşu meslek olmasına rağmen elektroniğe hiç ilgi duymadım ısınıpta ilgilenmedim. Bu olaya sadece şapka çıkartılır...

Dogru söylüyorsun abi her yasin zamanin kendine göre bir guzelligi var ama bizim genel anlamda hep dusuncelerimiz böyle galiba emekli olayim koyume kentime yerleseyim ekeyim biceyim ayrica bende suanda bile toprakla ugrasmayi seviyorum abi nasip kismet insallah

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu arabayı bi petrolde gördüm de hoşuma gitti resim çektirdim aslında favori arabam iveco stralis tir

Merhaba,
İyi niyet temennileriniz için teşekkürler.
Komşu meslek derken hangisi acaba sakıncası yoksa öğrenmek mümkün mü?Teşekkürler
alıntı:Allah sağlıklı huzurlu ve mutlu ömürler versin. Diş hekimi olarak elektroniğe ilgi duyup kendinizi geliştirmenizi takdirle karşılıyorum. Komşu meslek olmasına rağmen elektroniğe hiç ilgi duymadım ısınıpta ilgilenmedim

Profilimde yazıyor Sn Kudretuzuner 17 yıllık Elektrik Mühendisiyim, Şuan Kocaeli Büyük Şehir Belediyesinde Memur Mühendis olarak görev yapıyorum.

Hakan ustam elektrik mühendisi. Ona istinaden elektronik komşu meslek olmasına rağmen ilgilenemedim diyor.

Hakan ustam elektrik mühendisi. Ona istinaden elektronik komşu meslek olmasına rağmen ilgilenemedim diyor.

İlgilenemedim değil, ilgi duymadım, sevemedim, ısınamadım adına ne derseniz deyin. İncik boncuk malzemeler, 3v-5v gerilimler bana göre değil Güç elektroniği derseniz tamam o güzel bir alan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…