Herkes elektrİkcİ olursa

konu uzamışta arkadaşlar elektriği elektrilçi yapmalı kesin ama elektrikçide bir malı satarken nasıl kullanılacanı anlatmalı meslektaşına bile ..........çoğu usta tanıorum birşey öğretmemek için elinden geleni yapıor dolayısı ile usta yetişmior ortalık sahtekarlara kalıor...bldğini paylaşmak güzeldir... adama desene trafoda lazım die..........zile 220 verip yakmasın........

Özür diliyorum. Herkes karşı diyerek yanlış ifade kullanmışım. Ama okuma üfleme gibi bir ifade biraz aşağılayıcı olmamış mı sizce?

arkadasim nasil bir eline tornavida (kontrolkalemi) alan kendine elektrikci diyorsa vede bizim meslegimizin adini lekeliyorsa bazi kisilerde maalesef yaptiklari haraket vede davranislarla imamlik meslegini lekelemektedir.maalesef kamuoyunda ozellikle basinda yazilirken bazi yazilar dikkat edilmiyor.ufurukcu imam gibi basliklar atilabiliyor.

herkes kendı ısını yapmalı.Bu olay bu kadar pasit.

burası yeryuzunde yasanabılecek olan bırcok seyın yasanabılecek oldugu bır yer TURKIYE

BENDE BI ANIMI PAYLASMAK ISTIYORVM TRISTOR LU WE REAKTORLU kompansozyon panosu yaptık...ızmırde cok saygılı bıryere montajına gıttık ısmını wermek ıstemıyorum... panoda yer kalmadıgı ıcın kondansatorlerı arka kısıma montaj yaptık onden kondansatorler gorunmuyor resmı bır kurum... montajını bıtırdık yetkılı kısıler geldı oranın elektrıkcısı ıle gorusuyorlar mdur bayan sorumlu kısıye kondansatorler nerede dıye sordu....
ELEKTRIKCI NIN SOYLEDIKLERINI DUYUNCA 2000 YILINDA BASLADIGIM BV MESLEGI BIRAKMAYI BILE DUSUNDUM...

SOZLER AYNEN SOYLEYDI......bv sıstem yenı bvnlarda kondansator KULLANILMIYOR...kompansazyon we kondansator yok bv kısı nasıl bıelektrıkcı olabılır

Bakıyorum herkes imamlara karşı bir olmuşlar. İmamhatip mezunu olup elektrik elektronik mühendisi olmuş arkadaşlarım var. Ne yani, bir zili de takamasın mı? Biz ilkokulda zil, telgraf yapmıştık. Bu kadar mı zor bu zili takmak?

Madem ki elektriği elektrikçilere bırakmak lazım. Herkes kendi işine bakmalı diyorsunuz. Nükleer santrallar konusunda en büyük muhalefeti yapan EMO değil mi? Neden sadece kendi işinizle ilgilenmiyorsunuz?

EMO'nun nükleer santrale karşı çıkmasını neden bu kadar yadırgadınız? EMO değil de Ziraat Odası mı karşı çıkacaktı? En ilişkili kurumlardan biri EMO. Sonuç ta nükleer santralde elektrik yerine süt üretmeyecekseniz değil mi!

Not: İmamhatip mezunu olup mühendis olan arkadaşınız imamlık mı, mühendislik mi yapıyor? Sadece merak ettim.

220-380 nı bırakın elektrigin e sınden anlamayıpta trafo ustunde OG sıgortası degıstırmeye calısanlar var. bu arkadasa ımam bıle care bulamaz

Aslında bu arkadaşlar her an bir imamın önüne musalla taşına gidebilirler. İmamla tek bağlantı bence budur.

Forum istatistikleri

Konular
129,542
Kullanıcılar
452,149
Son üye
kaan18888

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri