iconlar

dupisk

Profesyonel Üye
arkadaşlar hmı panel resim eklerken şu etrfdaki beyaz kısmını yok edebileceğim bir program biliyormusunuz sadece resim gözüksün istiyorum

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
photoshop benzeri herhangi bir resim editörü ile temizleyebilirsiniz.

paint.net.4.0.3.install

Programını bir şekilde bulun, Bu program Paint'in eş değeridir hastası olacaksınız.

Scada ve HMI'da çok işinizi görecek.

arkadaşlar hmı panel resim eklerken şu etrfdaki beyaz kısmını yok edebileceğim bir program biliyormusunuz sadece resim gözüksün istiyorum
Usta ya bende resim eklemek istiyorum hdmi le marka gntcnt nasil yapiliyor anlatabilirmisin ben deniyorum olmuyor

hot
Usta ya bende resim eklemek istiyorum hdmi le marka gntcnt nasil yapiliyor anlatabilirmisin ben deniyorum olmuyor
Ne istediğini tam anlatmamışsın. Hangi panele ne istediğini çok net anlatırsan yardımcı olabiliriz.

Gntcnt hdmi plc ekranim var logosunu degistirmek istiyorum hani belli bi zaman sonra ekran koruyucusu gibi ekrana geliyorya iste o ekrana firma logosu koyuluyormus ancak yapamiyorum firma logomuz degisti yapan kisiye ulasamiyoruz biz deniyoruz olmuyor yardimci olurmusunuz

Forum istatistikleri

Konular
128,827
Kullanıcılar
450,915
Son üye
snapthreads

Yeni konular

Geri