insanı taklit eden robot kol

Seagate in optik kablo cevabından sonra ben encoder diyecem de utanıyorum :D Daha önce aklıma(endüstriyel dev tobot kollardan bahsediyorum) robot kolun bir prototipini yapıp encoderlarla donatıp encoderların hareketiyle robot kolu eşzamanlama ve istediğinizde bu hareketleri kaydedip tekrarlayan bi sistem gelmişti. Ama şimdi utandım optik kabloyla yapmaktan bahsedilirken ben encoderlar falan :D

Doğrudur, kusura bakmayın.

Bazen böyle saçmalıyorum.

Optik network işleri yapan arkadaşlarınıza sorun (bende öğreneyim) Optik kablo bükülünce ne olur diye ?
Gerçekten merak ettim.

Doğrudur, kusura bakmayın.

Bazen böyle saçmalıyorum.

Optik network işleri yapan arkadaşlarınıza sorun (bende öğreneyim) Optik kablo bükülünce ne olur diye ?
Gerçekten merak ettim.

yanlis anladiniz sanirim. Sizin soylediginiz sey gayet mantikli. Ona bi sozum yok ben
kendi fikrimle dalga gectim. Ben optik kablo yerine encoder kullanmak daha eski bi fikir olur demek istemistim. Yani kolunuza optik kablolardan yapilan bisey giymeniz mumkun. Ama encodelar oyle degil biliyosunuz.

Yani mesajimda kinayeli bi anlam yoktur :)

Motion Capture - Meta Motion sells Motion Capture Hardware and Software

optik ileticinin kıvrılmalara gösterdiği tepkidir. Bant genişliği azalmaları gibi.

Dökümanlarım iş yerinde ne bugün işe gitmedim...
Abi Seni, nerde çalıitığını daha da bi merak ettim. Bu kadar marifeti şuncacık ömre nası sığdırdın? gece uyumadınız mı? ne yediniz, içtiniz?
Demir adamın örümcek adamın kıyafetlerinin de projesi vardır sende şimdi:) Bir de şu bileklik vidyosunu izledim kahroldum :( Bi millete bak bi bizim uğraştıklarımıza ... Millet ayı,marsı gçmiş biz hala yaya Saygılar Seagate Ustam

Abi Seni, nerde çalıitığını daha da bi merak ettim. Bu kadar marifeti şuncacık ömre nası sığdırdın? gece uyumadınız mı? ne yediniz, içtiniz?
Demir adamın örümcek adamın kıyafetlerinin de projesi vardır sende şimdi:) Bir de şu bileklik vidyosunu izledim kahroldum :( Bi millete bak bi bizim uğraştıklarımıza ... Millet ayı,marsı gçmiş biz hala yaya Saygılar Seagate Ustam
Ben sibernetik bir canlı falan olmasından şüpheleniyorum [MENTION=7228]seagate[/MENTION] in ; android falan da olabilir bence :)

Sn. @Seagate Abm deşifre oldun ajanlığın sona erdi :D Bu konuyu ilk okuduğumda birisine yazdığınız ve çok beğendiğim mesajınız aklıma geldi de yazmadım "... elektrik konularında iyiyim de 6. his okumada değilim ..." böyle bişiydi :) Saygılar bana katlandığınız için teşekkürler

Bende şüphelenmiştim zaten konudan konuya çok çelişkili cümleler var dikkat eden olduysa :)

Forum istatistikleri

Konular
128,882
Kullanıcılar
451,026
Son üye
prfeem

Yeni konular

Geri