Internet Üzerinden 24 On/Off Çıkış

Standart giriş,çıkışı olan seri port üzerinden kontrol edilen bir karta bluetooth eklenmesi ve kontrolün android tablet,telefon üzerinden yapılması uygulaması istek üzerine yaptım size de fikir verebilir.Sadece dokunmatik ekran fiyatına proje halloldu

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
bu kartları yapan arkadasımız 250 tl cıvarında satıyor turkıyede uretımı vardır bosyere o kadar para verıp arkadasmızdan almayın derım arkadastan fıyat arastırdktan kartlar turkıyede yarı fıyatın satılıyor

O kartin fiyatinin 250 tl oldugu sahibinden.com da zaten belli zorla kimseye birsey satmiyoruz yari fiyatina satilan kartin linkini koyda insanlar faydalansin

Bahsettigin siede ethernet uzerinden calisan role yok.fiyatlara bakarsan hanginin daha ucuz oldugunu anlarsin seninle polemige girmeyecem hosuna giderse alirsin gitmesse muadillerinin linkini koyarsin iyi calismalar

iyi çalışmalar

Merhaba
Bana bu kartan lazım,
ama bazı özellikler eklenebilirmi acaba ?
rahatsızlığımdam dolayı konuşma güçlüğü çekiyorum

olumlu olumsuz cevabınızı bekliyorum

DTMF sinyali okuma konusunda bilginiz varmıdır ?

Merhaba
Bana bu kartan lazım,
ama bazı özellikler eklenebilirmi acaba ?
rahatsızlığımdam dolayı konuşma güçlüğü çekiyorum

olumlu olumsuz cevabınızı bekliyorum

DTMF sinyali okuma konusunda bilginiz varmıdır ?

DTMF Sinyali AB Sinyali olarak geçer daha çok.İp tabanlı interkom cihazlarında kullanılır.AB Sinyalini ipye çeviren ürünler mevcut piyasada.Viko Thea IQ Videophonebox bunlardan biri

Forum istatistikleri

Konular
129,050
Kullanıcılar
451,320
Son üye
agurpinar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri