internette kalmak

yavuz31

Usta Üye
arkadaşlar ben işyerimde laptop ile internete girerek internet bağlantılarını bilgisayarıma kopyalamak veya yapıştırmak istiyorum laptop u alıp eve gittiğimde internet yok evde dolayısı ile işyerimde kopyaladığım sayfalarda gezmek istiyorum bunu nasıl yaparım teşekkürler

offline downloader programları var amma tavsiye etmem.
zira iyi ayarlamazsan örneğin wikipedia nın tamamını indirmeye çalışabilir

onun yerine hangi sayfaları inceleyeceksen browser'ın sayfayı farklı kaydet i ile hangi sayfaları inceleyeceksen saklaman.

diğer bir yöntem pek tavsiye etmesem de browser ın cache alanını arttırman ve offline moda geçmen.

iyi çalışmalar

teleport dıye bır program vardı oncelerı onla ısımı goruyordum

bir yöntem daha var ekran kaydetme ekran görüntüleri kayıt edersiniz sonra evde okursunuz biraz zor bir iş olcak her sayfayı kayıt altına almak

ekran kayıt için
fn +alt gr + ıns yada prt sc tuşu paint yada word e yapıştırmak için ctrl + v
fn tuşu yoksa : ctrl + alt Gr + ıns yada prt sc tuşu paint word için yukarıda yazdıgım gibi iyi çalışmalar .

İnternet tarayıcılarının bir çoğunda böyle bir özellik var sanırım biraz kurcalamak lazım..

Şu an bi yöntem denedim.. Mozilla Firefox da Dosya >> Sayfayı Farklı kaydet e tıkladım.

Ve Masa üstüne Kayıt oldu Ağ kablosunun fişini çektim ve kayıtlı dosyadaki sayfayı görüntüleyebiliyorum...

Bence bu yöntemi dene..

Özet..
Internet Explorer ==> Dosya > Farklı Kaydet

Mozilla Firefox ==> Dosya > Sayfayı Farklı Kaydet

Google Chrome ==> Dosya > Farklı Kaydet.

Eğer sorununu yanlış anlamadıysam çözümü budur..

Kolay Gelsin.

İki seçenek var, gezdiğiniz sayfaları, sadece gezdiklerinizi ve girdiğiniz linklerini, tarayıcıların geçmişini (cookie vs. ) temizlemezseniz, eve geldiğinizde çevrimdışı çalışarak, sayfaları detaylı okursunuz...diğeri webcopier türü programlarla siteleri kopyalamak....birinci seçenek..basit ve başka bir araca gerek yok...tarayıcıların en basit özelliklerindendir, DOSYA menüsünde bulunur...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…