IPv6 yok Yardım eder misiniz

IPv6 standart bir protokoldür öyle olmasa anlaşamazdık.

3 linkten sadece onu mu inceledin öbürlerindeki bilgileri gereksiz mi buldun ?

Hepsini inceledim. Hayır kesinlikle gereksiz bulmadım. Hepsini denedim AMA YİNE IPV6 YOK

Aşağıdaki resim gibi görüntün yoksa sisteminde kolay çözemeyeceğin sorunlar var demektir.
Gerekenleri yedekle ve format at.
Tüm windows sürümlerinde default olarak v4 çalışır .
v6 için adresler gerektiği şekilde yazılmalıdır.
Aktifti diyorsun tahminim sistemini biri ayarlamış işi bilen biri.
Ya onu bul ya da kendin formatla.
Etrafta dolanmadan kuracaklarını kur ve image al.
Geri dönüşler çok kolay olur , gerektiğinde yeni şeyler olacaksa temiz imaja yenileri kur ve yeni imaj yedekle.

v4 ile devam et , sorun olmaz.
Hız , v4-6 ile alakalı değil.
Çeşitli dns ayarlayıcılar ve yasaklı adresler için önerilenler genelde v4 içindir.

id6dz7.png

Bildiklerim unutayım en iyisi :(

Aşağıdaki resim gibi görüntün yoksa sisteminde kolay çözemeyeceğin sorunlar var demektir.
Gerekenleri yedekle ve format at.
Tüm windows sürümlerinde default olarak v4 çalışır .
v6 için adresler gerektiği şekilde yazılmalıdır.
Aktifti diyorsun tahminim sistemini biri ayarlamış işi bilen biri.
Ya onu bul ya da kendin formatla.
Etrafta dolanmadan kuracaklarını kur ve image al.
Geri dönüşler çok kolay olur , gerektiğinde yeni şeyler olacaksa temiz imaja yenileri kur ve yeni imaj yedekle.

v4 ile devam et , sorun olmaz.
Hız , v4-6 ile alakalı değil.
Çeşitli dns ayarlayıcılar ve yasaklı adresler için önerilenler genelde v4 içindir.

id6dz7.png
yardımlarınız için çok teşekkür ederim ama bu görüntüler var aynen kutucukta işaretli,hatta aygıt yöneticisinden baktım ağ kısmına tıkladığımda veya diyer aygıtların üstüne tıkladığımda bir ünlem işareti yok,hatta Win 7 olduğu için windows updateden net için son güncelleme vardı kendisi algılamıştı updateden tüm güncellemeleri yüklüyorum ama nedense yine yok

Ipv4 için dns adresi otomatik al işaretli aynı şekilde ıpv6 içinde ama ıpv6 yine yok bildiğiniz gibi youtube yasaklandı bunun için youtube girmek için ıpv4 üzerinden dns ayarını kendime değiştirdim.Bilgisayarım öncedn XP di ben kendim format atarak Win 7 professional 32 bit işletim sistemini yükledim.

Forum istatistikleri

Konular
129,081
Kullanıcılar
451,372
Son üye
yokedici.2001

Yeni konular

Geri