ISD1760 SES PARAZİTLİ

elo

Üye
ısd1760 entegresine bilgisayardan ses yükledim ses parazitli .normalde yüklemiş olduğum sesi caldığımda herhangi bir parazit yok.devresini datasheet acıklamasında veriyor.herhangi bir ses yüklemeden bile boşta kayıt yaptığımda dahi parazit yine var. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan acil yardim. şimdiden teşekkür.

Neyle kayıt yaptıgınızı bilmiyorum mikrofonla yapıyorsanız şayet, bunu kablo ile yapın.

dostum sana cok onemlı bır bılgı parazıtın bas dusmanı kondansatorlerdır entegrenın gorısıne 0.1uf lık katarsan sorunun hallolur

Selamün Aleyküm kardeşim. size birşey danışacaktım. bende bu devre ile ilgileniyorum fakat bir türlü ses kartından sesi bu cihaza aktaramadım kayıt yapamıyorum. acaba siz nasıl yaptınız merak ediyorum. ilginize şimdiden teşekkürler...

Arkadaşlar ben pic16f877'nin spi arayüzü ile ısd1760 kontrol etmek istedim fakat gönderdiğin kodlara rağmen çalışmadı yapan varsa yardımcı olursa sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…