Kaçak akım rölesi sorunu

Kesinlikle bu şekilde olmalı. Öncelikle şalt malzeme kaliteli ve sisteme uygun olmalı. Bu zaten olmazsa olmaz.
Arıza halen devam ediyorsa tespit yoluna gidilmelidir.

Bu konularda çok yazı yazılır .

Kontrol mekanizması işlemedikten sonra .

Dikkat !!!

5SV5314-6
https://mall.industry.siemens.com/mall/tr/tr/Catalog/Product/5SV5314-6

5SV3314-6
https://mall.industry.siemens.com/mall/tr/tr/Catalog/Product/5SV3314-6

Son düzenleme:
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bir ekleme daha yapayım. @Battalgazi54 nın paylaştığı kodlar 2 kutuplu olanlar. Evinizdeki 4 kutuplu ise yenisinide 4 kutuplu almanız lazım. Kodları farklıdır... Aslında 4 kutuplu yerine 3 tane 2 kutuplu takılsa çok daha iyi olur ama bunun için hem kalp lazım hemde panoda yer.
Düzeltme: Panonuzun fotoğrafını paylaşmışsınız sizinki 2 kutuplu panoda da fazla yer yok...

Son düzenleme:
Yani bende biraz fiyat bulmaya çalışıyorum ama bir türlü bulamadım. Etrafta sordum yok bu durumda heralde 4-5 bin bir fiyatı var bu F tiplerinin

Yani bende biraz fiyat bulmaya çalışıyorum ama bir türlü bulamadım. Etrafta sordum yok bu durumda heralde 4-5 bin bir fiyatı var bu F tiplerinin
4 kutuplu olanların fiyatları muhtemelen o civarlardadır. Mahalle arası satıcılarda bulabilme ihtimaliniz sıfır. Zaten bulsanızda ev sahibine kabul ettirebileceğinizide sanmıyorum boşuna aramayın.​

DİKKAT !

Verdiğin kodlar tip A kakr farkındasın değil mi ?
Ben olması gereken tip F in kodlarını verdim !

Doğru söylüyorsunuz.
Haklısınız
Benim verdiğim foto ve yazı A tipi için. .
Tabiki benim düşüncem.
Para verecek cesaretin varsa sorun yok .
B tip de olabilir.
Bana bakarkarsan B tipi röle takarim .

A tipi röle yetmiyormu desem .
Söylemedim.

Doğru söylüyorsunuz.
Haklısınız
Benim verdiğim foto ve yazı A tipi için. .
Tabiki benim düşüncem.
Para verecek cesaretin varsa sorun yok .
B tip de olabilir.
Bana bakarkarsan B tipi röle takarim .
B tipi ev için gereksiz lüks olur ama şunu da belirteyim bir arkadaş F tipi bulamadım dedi yada kimbilir pahalı geldi A tipi bulup taktı şimdilik bir sorun yok dedi. A((IR) tipinin fiyatına bakmak lazım uygunsa kullanılabilir.

F tipi ana bayilerinde vardır sanırım .
Ne takilacak takilmayacak kararı vermek riskli hale geldi.
B tipini bile taksan kakr atiyorsa boşuna aldırdın denilecek gibi .
Benden bu kadar.

Fiyat performance ürününü seçmeyi başaramadım .

Yani küçük bir araştırma sonucu F tipini bulabilme ihtimalimi baya düşük görmeye başladım. Birkaç yeri aradım özel siparişle getiririz 7 bin 6 bin lerden bahsettiler . Şu durumda A tipi ancak alabileceğim gibi duruyor. IR olanına daha denk gelmedim kodu varmıydı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…