Kacak akim rolesi

Evet hocam haklisiniz ek tebbirler almak her zaman iyidir. İsletmenin ve teknik elamanin isini kolaylastirir. Fayat kesinlikle bu boyle olmali tek sigorta takilmasi yanlis hatadir demek anlamina gelmez. Oradaki konuda boyle bir anlam sezdim ve yanlis anlasilmalara sebeb olmasin diye o mesaji yazma geregi duymustum.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Biliyorum ustam ne amaçla yazdığını. Saygılarımı sunuyorum.

Eski bir konuyu hortlatmış oluyorum ama bu mesaja bir teşekkür etmesem olmazdı.
Çok faydalı bir paylaşım,teşekkür ediyorum, bundan sonraki tüm panolarımda mutlaka uygulatacagım.
İşletmeyi komple KAR a gecerken notr toprak izolasyonu yapmaktan yorgun düştük.İleride çıkabilecek benzer arızalarda yine ugrasacagız.
KAR sonrası tüm sigortalar mutlaka notr kesmeli olmalı.Özellikle non stop işletmelerde.

Not: Benim de danısmanlık yaptıgım işletmeye yolum 370km Ondan çok ilgimi çekmiş olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…