kapitone makinasi servo motor start aliyor ama inliyor

mmhmttdgn

Üye
Merhaba arkadaşlar ;
Benim sorunum şu : kapitone makinası yatay eksen de çalışan servo motor fabrika içerisinde ki gerilim dalgalanmalarindan dolayı olduğun düşünüyorum , start alıyor ve inlemeye başlıyor az bi hareket alsa da elimle dokundugumda duruyor ... Sanki tork değeri düşürülmüş gibi ancak inliyor da olmasi acaba servo da gerilim dusumunden dolayı sıkıntı oluşmuş olabilir mi acaba ?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Merhaba encoderi kontrol etmenizi onerebilrim veya resolver hangisiyle çalışıyorsa artik. Elektrik dalgalanması onlara zarar vermiş olabilir.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

ben delta asda a2 servolarla çalışıyorum alalet oranı var onu düşürün yada yükseltin paremetresinden çözülecektir mutlaka

Öncelikle teşekkür ederim ilginize
Su durumu da belirtmek istiyorum bu normalde çalışan bir makina idi
Bi kaç defa gerilim dalgalanmasi olunca bole oldu ...

Öncelikle teşekkür ederim ilginize
Su durumu da belirtmek istiyorum bu normalde çalışan bir makina idi
Bi kaç defa gerilim dalgalanmasi olunca bole oldu ...

Ben yinede servo motorun geri bildirimini kontrol edin derim. Yerine takabileceginiz başka motor var mi? Deneme amaçlı.

Su an elimde yok Ama ilk fırsatta onu denicem inşallah en azından sürücü mu motormu problemli öğreniriz ...

Motorların yerini değiştirmeyi denedinizmi?

Bugün artık deneyemem Ama yarın denicem inşallah

Forum istatistikleri

Konular
129,325
Kullanıcılar
451,772
Son üye
QFaruk

Yeni konular

Geri