Karel Santral aranabilme ama aranan numara çalmama sorunu

sinanuzun

Üye
Merhabalar ofiste beni herkes arayabiliyor bende herkesi arayabiliyorum ama 2 haftadır 5 olan dahili numarayı tuşladığımda daha çönce ulaşabildiğim ofis bende çalıyormuş gibi gözüküyor ama çalmıyor. O ofis beni arayabiliyor ama ben aradığımda ahizede çalıyormuş gibi gözüküyor telefon çalmıyor.

Merhabalar ofiste beni herkes arayabiliyor bende herkesi arayabiliyorum ama 2 haftadır 5 olan dahili numarayı tuşladığımda daha çönce ulaşabildiğim ofis bende çalıyormuş gibi gözüküyor ama çalmıyor. O ofis beni arayabiliyor ama ben aradığımda ahizede çalıyormuş gibi gözüküyor telefon çalmıyor.
Yanlışlıkla aktarma yapmıs olabilirsiniz, çalmayan telefonda cevir sesi alıp 85 yapıp kapatın ya da santral modelini bulup arama yapın.

Başka telefonla denedinizmi fiziki arıza olabilir,santrali müsait zamanda açıp kapatmayı deneyin.Aklıma gelenler bunlar ,dahili çalarken açmayı denedinizmi sesi çıkmayan hattı .

Dahili telefon değiştirip test . ( telefon bozuk olabilir )
Dahili hattın başlanğıç çıkışı kablodan test . ( kablo hattında sorun olabilir )
Dahili numaranızı değiştirip test etmerniz . ( karel santral arızası olabilir )
Karel SantralI resetleme ?

Arkadaşlar merhaba . ben huzurevinde çalışıyorum karel santral var birde karel op48 santral konsol telefonu. konsol telefonda bir sıkıntı var (Santral sağlam) hiç çevir sesi yok ama numara cevırdıgınde arama yapıyor bırı aradıgında telefon çalıyor. bazen cevir sesi gıdıyor calımsıyor bazende calısıyor duzelıyor telefonda ne sıkıntısı olabilir. bilgisi olan yardımcı olabılırse sevınırım
(içini açıp baktığımda gözle görülür bir sıkıntı yok. sıkıntı kulaklık cıkısında veya ahızedemı anlayamadım)

Forum istatistikleri

Konular
128,837
Kullanıcılar
450,933
Son üye
altandomx

Yeni konular

Geri