katı yakıtlı kalorifer kazanı

Anlatamıyoruz değil arkadasım o zaman bize işin en başında ben bu işten hiç anlamıyorum diye söyle bizde sana faz yerine elektrik kablosu diyelim. Kapalı kontak yerine NC yazısı gördüğün yere bağla yazalım.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
arkadaşım ben şemasını isterken senin anladığın nedir de hala aynı şeyleri yazıyorsun ?

Şemayı kendin bulana kadar sadece açıklayıcı olarak anlatın dedin arkadasım. Burdaki adamlar gözü kapalı çizer o termostat şemasını. Gerçi sen fazın ne oldugunu bilmeden şema senin kafanda nasıl bir aydınlanma yaptı ben hala anlamış degilim. Neyse kal sağlıcakla dikkat et eşşek bilmediği otu yerse karnı ağrır

meraketme ben faz ın ne olduğunu biliyorum o kişiler yazmayıp senin yazmanda ayrı birşey ya neyse
bilmeyip biliyormuş gibi davranmak galiba olayın bu senin gibiler her forumda olurlar her konuya mesaj yazarlar

sen birşey bilmiyorsun demiyorum benim isimlerini bilmediğim dilde anlatıyorsun o şekli verseydiniz bukadar uzamazdı bile
geçenlerde enerjisa dan adamlar geldi adam elektrikçi bizim evin kaçak akım rolesi sürekli atıyor
ben anlatıyorum adama sayacın kablosunu söktüm ozaman atmıyor diyorum sayaç arızalı olabilir diyorum ama adam suratıma bakıyor bu adam elektrikçi dibloması var bilgisi sıfır
demek istediğim ben elektrikçi değilim diye anlamıyorum değil anlamakla elektrik ile ilgili isimleri bilmemek farklı birşey demek istediğim bu

Son düzenleme:
Sen cektin be arkadasım. biz sana yardım etmeye calısıyoruz
eminim çalışıyorsunuzdur ama bu şekilde davranmanız yanlış kaç kere yazdım şemayı ismini bilmediğim birşeyi yapabilirmiyim sence ama şemayı görerek yapılabilir dimi ?

Hiçbirimizin amacı kalp kırmak değil, siz kendiniz paylaşana kadar hiç şema isteğiniz olduğunu belirtmediniz, biz de sadece anlattık. Haklı, haksız aramaya lüzum yok. Sanırım istediğiniz bilgilere ulaştınız, merak ettiğiniz başka bir şey varsa yardımcı olmaya çalışırız. Zaten forumumuzun amacı da bu. Saygılar, hayırlı geceler.

Kardesim kusura bakma da sen kacak akim rolesinin calisma mantigini biliyormusun ki gelen elektrikci arkadasa sayac arizali su arizali bu arizali diyebiliyorsun?.. Gercekten sen bu ise hic bulasma duvar or fayans dose ama elektrik isine karisma cidden..yani verdigin ornekler cok ama cok sacma..bir insanin el becerisi olabilir, elektrik iki kabloyu birbirine baglamaktan ibaret degildir..ne yaptigini bileceksin, sen ezbere is yapmaya calisiyorsun..konuyu hizlica okuyup gectim fakat anladgim kadariyla arkdslar sana yardimci olmaya calismislar fakat sen bu terimlerden bisey anlayamadigin halde hala ben yaparim ben ederim tarzinda arkdslarla munakasaya giriyorsun.ayip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…