katı yakıtlı kalorifer kazanı

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
genel bir cümleydi ama neyse sizde haklısınız
bakın ben ne sormuşum
ne almam gerekiyor ve bağlantı şeması nedir.
ama onlar sanki ben farklı birşey yazdım uzattıkça uzatmışlar
adam bana 100 liralık dijital termostatı al diyor :) yahu sanayi kazanımı bu
sonra bilmediğim isimler yazarak anlatmaya çalışıyorlar ben elektrikçi olsaydım buraya yazmazdım zaten dimi
ama isimlerini bilmiyorum diye yapamam demek değil bu
bu resmi görüyormusunuz öğrenmek istediğim buydu ama onlar uzattıkça uzattı :)
o kelimeye birçok örnekte verebilirim sizin için bu iş basit olabilir ama ben elektrikçi değilim isimlerini bilmem ama bu demek değilki anlamıyorum
ben arabanın yağınıda değiştirdim bunun için sanayide çalışmam mı gerekiyordu ?
anlatamayıp bu şekilde yazması çok yanlış başka birşey söylemiyorum ilginiz için teşekkürler.
27052014201823.jpeg

Sayın sparc0 burada herkes "herhangi bir elektrikçinin!" anlayabileceği şekilde birden fazla yöntemle istediğiniz bağlantının nasıl yapılabileceğini anlattı. Ne yazık ki anlatabileceklerimiz karşımızdakilerin anlayabileceği kadar. Dikkat edin, elektrik görülemez, hissedildiğinde geç kalınmıştır. Saygılar.

arkadaşim sen elektrikçinin dilinden anlamıyorsan buradakıler ne yapsın senın anlıyacağın dilide maalesef buradakı arkadaşlar bılmıyor çunku teknikle alakası yok senın ıstedığının yapmaya sıra gelınce insanoğlu azmettıkten sonra yapamıyacağı hiçbirşey yoktur işin goruldumu sen ona bak burada millete laf çarpıtmaya hakkın yok burada oyle ustalar varkı senın bir ayda işin içinden çıkamadığın olayı beş dakıkada çozer sen git işine bak boşver milletı eleştırme işini meşhur bır osmanlı padışahı sultan mahmut un bir lafı var belkı sende duymuşsundur vermeyınce mağbut neylesın sultan mahmut uzgunuz senın anlıyacağın dilden anlatamadık :))

Sayın sparc0 burada herkes "herhangi bir elektrikçinin!" anlayabileceği şekilde birden fazla yöntemle istediğiniz bağlantının nasıl yapılabileceğini anlattı. Ne yazık ki anlatabileceklerimiz karşımızdakilerin anlayabileceği kadar. Dikkat edin, elektrik görülemez, hissedildiğinde geç kalınmıştır. Saygılar.
bu cevabı benim yazdığımı okuyarak mı yaptınız
benim yazdığım ne sizin cevabınız ne son mesajımda açıklayıcı olarak yazmışım farkındaysanız
diyorum ki " ne almam gerekliydi ve resimdeki gibi şemasını istemiştim " bunu anlamıyor musunuz yoksa sırf yorum olsun diye mi bir şeyler yazıyorsunuz
çünkü bazıları sadece yorum olsun diye yazıyorlar da

arkadaşim sen elektrikçinin dilinden anlamıyorsan buradakıler ne yapsın senın anlıyacağın dilide maalesef buradakı arkadaşlar bılmıyor çunku teknikle alakası yok senın ıstedığının yapmaya sıra gelınce insanoğlu azmettıkten sonra yapamıyacağı hiçbirşey yoktur işin goruldumu sen ona bak burada millete laf çarpıtmaya hakkın yok burada oyle ustalar varkı senın bir ayda işin içinden çıkamadığın olayı beş dakıkada çozer sen git işine bak boşver milletı eleştırme işini meşhur bır osmanlı padışahı sultan mahmut un bir lafı var belkı sende duymuşsundur vermeyınce mağbut neylesın sultan mahmut uzgunuz senın anlıyacağın dilden anlatamadık :))
ben kimseye laf çarptırmam bana çarptırılırsa ki çarptırıldı kendimi savunurum
ben tabiki elektrikçinin dilinden anlamıyorum anlasaydım buraya yazma gereği duymazdım zaten
benim istediklerim açıklayıcı olarak belliydi bunu bile bile bu şekilde yazması anlatmaya çalışması benim sorunum değil(dediğim gibi sırf yorum olsun diye yazanlar var)
o koyduğum şemayı hazırlamak 1 dakika bile sürmezdi başkası yapmış işime yaradı benim o parçaların vs. her neyse isimlerini bilmeme gerek yok bağlarım işimi görürüm biter gider
bilmem anlatabildim mi

Son düzenleme:
Sayın sparc0
sadece ne lazım ve nasıl bağlarım anlatırsanız sevinirim
demiştiniz. Sanırım! doğru anlamışız ki ne lazım olduğunu ve nasıl bağlanacağını defalarca söyledik. Sen dili! kullanmaktan vazgeçin. Forumumuz da işler böyle yürümüyor. Elektrikçinin dilinden anlasaydınız buraya yazmazmışsınız?? Forumun yarısından çoğu bu dili bildiği halde buraya yazıyor, ki aynı dili konuştuğumuz için kolayca, saygı çerçevesinde anlaşabiliyoruz.

Ha bu arada bu mesajı mesaj sayım artsın diye yazdım. Herkes bilir.

Sayın sparc0
demiştiniz. Sanırım! doğru anlamışız ki ne lazım olduğunu ve nasıl bağlanacağını defalarca söyledik. Sen dili! kullanmaktan vazgeçin. Forumumuz da işler böyle yürümüyor. Elektrikçinin dilinden anlasaydınız buraya yazmazmışsınız?? Forumun yarısından çoğu bu dili bildiği halde buraya yazıyor, ki aynı dili konuştuğumuz için kolayca, saygı çerçevesinde anlaşabiliyoruz.

Ha bu arada bu mesajı mesaj sayım artsın diye yazdım. Herkes bilir.
peki o şemayı hazırlamak çok mu zordu buraya kadar uzadı konu
bu forum un amacı nedir yardım içindir dimi
ben elektrikçi olsaydım buraya yazarmıydım sizce
son mesajımda tamam demişim hala uzatıyorsunuz
tabiki mesaj sayısı için yazılıyor bu mesajlar farkındayım o yüzden bu hale geliyor
adamlar sanki sanayi makinesi bağlamışım gibi 100 150 liralık şeyleri öneriyorlar 5 liralık iş için
sırf mesaj yazmak için işte başka birşey değil

Forum istatistikleri

Konular
129,100
Kullanıcılar
451,410
Son üye
aeguney

Yeni konular

Geri