Kazan kontrol cihazi

Isi ayarli ve gostergeli max
Flaşor role mantigiyla calisan
Örnek.. 5 dk. Duracak 5 sn komur surecek
10 dk calisacak 10 sn fan duracak ve döngü 120 c olunca sistem duracak.

Bunu uygulayabilecegim basit ucuz bir cihaz varmi

Her iki role cikisininda sn olarak ayarlanan dijital ekranli cihaz.

Flasor role gibi cisan.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Buna benzer bir proje yapmıştım;ısıtma sistemi degilde sogutma sistemi(süt sogutma tankı otomasyonu)
Lcd ekran üzerinden ayarlar yapılıyor;ayrıca internet üzerindende takibi saglanabiliyor.Sıcaklıgın yanında;agırlık sensörü veya mesafe sensörü baglanabiliyor.
Adet fazla ise dönüştürebilirim.

Entes, MCB9 tipi röle ile dur/çalış sürelerini ayarlarsın. Max, yukseklık sevısınede, kapasitif sensör ıle kontrol eder, sistemi durdurmak için, kumanda devresine seri bağlayabilirsin.

Entes, MCB9 tipi röle ile dur/çalış sürelerini ayarlarsın. Max, yukseklık sevısınede, kapasitif sensör ıle kontrol eder, sistemi durdurmak için, kumanda devresine seri bağlayabilirsin.
Flasor role gibi fakat dijital ekranli 2 yada 3 cikisli her biri farkli zaman ayari yapilabilen
bir cihaz ariyorum
Flasor role gibi fakat dijital ekranli 2 yada 3 cikisli her biri farkli zaman ayari yapilabilen
bir cihaz ariyorum
Isi kontrol icin baska bi cihaz takabilirim o sorun digil

Forum istatistikleri

Konular
128,819
Kullanıcılar
450,909
Son üye
Kuzey27

Yeni konular

Geri