Keşif mEtraj Hakediş ?

Merhaba;

Keşif Metraj Hakediş konularında bilgi sahibi olmak istiyorum, yeni mezun bir mühendisim, yardım edebilecek birileri var mı ?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Keşif,metraj,hakediş konularını tam olarak yapabilmek için,öncelikle,malzeme bilginizi artırmanız gerekir.Ayrı-
ca,hangi konulara ağırlık vermeyi düşünüyorsanız ( iç tesisat,AG-OG Şebeke vs. ) o konulara ait mevzuat ve
tedarikçi şirket kurallarına ait uygulama ve yönetmelikleride biliyor olmanız gerekecek.

mühendislik bürosu bir iş ilanı vermiş keşif metraj hakediş yapabilen makine mühendisi diye..işe rmekgöre değişebilir ama çok profesyonel düzeyde eleman aradıklarını düşünmüyorum..nereden başlamalıyım bu konulararı öğrenebilmek için

Hangi dalda ! çalışmak ilginizi çekiyorsa,o konuda çalışan taahhüt ( tercihen yurtdışı ) firmalardan birinde 3-5
yıl çalışmak yararlı olur.Tüm mühendislik dalları için durum budur.

Forum istatistikleri

Konular
129,050
Kullanıcılar
451,321
Son üye
mehmet emin sözen

Yeni konular

Geri