Klima Önerisi

selo4140

Üye
Merhaba Samsung 18000 Btu A++ AR35 Silver Duvar Tipi Split Klima ve Arçelik Ekolojik 18325 18000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz? Tecrübeli ustaların yardımını bekliyorum

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Merhaba.
Bosch markası çalışanıyım. Aynı zamanda Daikin bayimiz var.

Açık ve net bir şekilde bütçe olarak biraz daha yukarı çıkıp Daikin almanızı öneririm.
İki seçenek arasında Samsung olanı seçerdim. Sevgililer.

Daikin, Mitsubishi Electric tercih edilebilir. F/P için Midea Xtreme modeli çok iyidir. Midea, Gree, Haier üzmez.

Arçelik şahsi görüşüm olmakla beraber piyasaya ayak uyduramadı ya da zaten satıyor kardeşim beni alakadar etmez diyerek işin argesini ikinci plana attı.

Sadece klimalarda değil 2-3 sene önce aldığım ısı pompalı kurutma makinesinin serpantin aralığı 2 ay önce satın aldığım kurutma makinesinin serpantin aralığıyla alakası yok. Resmen serpantin boşluğu iki kat artmış! Yüz liranın peşine düştülerse vay halimize.

Onu geçtim artık biliyorsunuz yerli üreticiler alüminyum boru kitiyle kurulum yapıyorlar. Önceden havşa açılan uç bakırdan yapılırdı, şimdi baştan sona alüminyum olmuş. 3 bilemedin 4 sene sonra kaçırmaya başlıyor. Bakır setle kurulum yap dersen senden dünya para alıyorlar.

Size önerim bölgenizde iyi hizmet verdiğinden emin olduğunuz bir markanın ürününü satın almanız yönünde.

Ek olarak,

VAKUM POMPASI GETİRMEYEN SERVİSİ EVE ALMAYINIZ.

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,874
Kullanıcılar
450,997
Son üye
Elektrikçininbiri

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri