Kompanzasyonumda sıkıntı varmı ?

X5 sayacin üstündeki değerleri buraya yaz aktif değer enduktif değer kapasitif değeri sonra ertesi gün aynı değerleri buraya al

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Sağol kardeş programı indirdim fakat maksadım ezber değil konuyu biraz olsun anlamak bu sebepten tecrübeli arkadaşların verdiği cevaplar doğrultusunda sıkıntıyı ve nasıl giderileceğini, ne gibi önlemler alınacağını ve nasıl telafi edileceğini anlamak istiyorum. Eskiden Analog sayaçlar vardı 1 gün bilemedin 2gün içerisinde çözebiliyorduk bu sorunları.

Kardesim programda hesapların kapasitif ceza gorunuyo

n faturada bu. Buna göre bu gün ki cezam takribi olarak ne kadardır ? Teşekkürler

fatura oranıyla yediğin ceza kadar ortak acil önlem al kompanzasyondaki çalışan kondasatörleri devreden çıkar kendin manuel kullan takip et

Gunlukte tutabilirsin değerleri bazı isyerleri aylık tutuyo hastalıkta tutabilirsin tedavi nekadar erken olursa hastalığı yenersin erken tehsiş forda mühendis arkadaşlarımıza var daha iyi bilirler

Kapasitif ceza yazınca ne gibi arızalar var onuda arastir bide bende araştırın çözüm bulalım banada bilgi paylasirsan sevinirim bende öğrenmiş olurum bilgi paylasinca guzel

Kapasitif ceza yazınca ne gibi arızalar var onuda arastir bide bende araştırın çözüm bulalım banada bilgi paylasirsan sevinirim bende öğrenmiş olurum bilgi paylasinca guzel
zaten adım adım yazıyorum buraya burayı takip edersen nihayete erdiğinde sonucuda yazmış olurum.

Faturadaki değerleri programa yazdim kapasitif ceza gorunuyo

Arkadaşım onu zaten biliyorum son yazdığım mesajda cezanın ne kadar olacağını sordum arkadaşlara fakat sorduğum soru 2. sayfada kaldı. :) yardımcı olma çabanı taktir edi etme çabanı

Forum istatistikleri

Konular
128,844
Kullanıcılar
450,947
Son üye
sitroen91

Yeni konular

Geri