Komut Dizini Hatası

Cormoran

Üye
Dizüstü bilgisayarımda çalışırken ara ara bir uyarı penceresi beliriyor ve " komut dizini hatası " olduğunu gösteriyor. Bunun bir virüs olma olasılığı var mı? Bu sorunu giderebilmek için ne yapmam gerek? PC'den anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

işletim sisteminiz nedir ve ekran görüntüsü alıp resim olarak buraya yükleyebilir misin? tam olarak ne olduğunu anlamadım açıkcası biraz daha ayrıntıya ihtiyacım var

işletim sisteminiz nedir ve ekran görüntüsü alıp resim olarak buraya yükleyebilir misin? tam olarak ne olduğunu anlamadım açıkcası biraz daha ayrıntıya ihtiyacım var
İlgin için teşekkür ederim. arama motoruna "komut dizisi hatası" yazarak arattırırsan birçok pc kullanıcısının bu sorunla karşılaştığını göreceksin. Oradaki forumlarda resmi de var. Bana Turkcell'in müzik hizmeti veren bir internet adresinden geliyordu. Sadece VIN kullandığımda böyle bir şey oluyor. Evde ise wireless ile adsl'e bağlandığımda sorun olmuyor. Sanırım VIN'dan gelen reklamı kabul etmeyen işletim sistemim komut dizisi hatası veriyordu. Aslında tam anlamıyla ne olduğunu halen bilmiyorum. Fakat şu sıralar hiç hata gelmiyor. Bir ara yağmur gibi yağıyordu. Bilgisayarı yavaşlatması bir yana bağlantımı da koparıyordu. Bu arada işletim sistemin Windows Home Basic 7, web browserim ise mozilla firefox. İnternet explorer da yüklü, ama kullanmıyorum.

Forum istatistikleri

Konular
129,104
Kullanıcılar
451,424
Son üye
erknglryz55

Yeni konular

Geri