Kontaktör hakkında bilgi

Merkezi elektrikli süpürge var hocam, kullanılıyor.
Pek aşina olmadığım bir sistem olmadığı için çeviri hatası sanmistim . Dediginiz gibi varmış böyle sistem .
Tarihte yolda at arabasının arkasında çalışan bir vakum kompresöründen evlere uzatılan hortumlarla temizlik yapılan bir sistem var . Fotosu internette mevcut. Benim aklıma o geldi direk .

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Pek aşina olmadığım bir sistem olmadığı için çeviri hatası sanmistim . Dediginiz gibi varmış böyle sistem .
Tarihte yolda at arabasının arkasında çalışan bir vakum kompresöründen evlere uzatılan hortumlarla temizlik yapılan bir sistem var . Fotosu internette mevcut. Benim aklıma o geldi direk .
Bi yerde bunun atsız, arabasız hali denilebilir.. 😃

abiciğim anlamıcak bişi yok kontaktör zırt pırt çalışacaksa devreye girip çıkıyorsa yani b yi alacan bir defa çekecek hep öyle kalacaksa a yı alacaksın ..

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
129,046
Kullanıcılar
451,309
Son üye
magiruus

Yeni konular

Geri