Kontrol Kalemleri

biyQmen

Üye
Beyler sadece faza değdirdiğimizde ısık yanan kontrol kalemi değilde farkl tipte kontrol kalemleri varmı mesela gerilim ölçen yani kontrol kalemi tipinde ölçü aleti varmı göreniniz yada kullananız varmı

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Pİyasada bol miktarda mevcut. Çin malından en kalitelisine kadar.

bana saat gibi kola takılan ama pusula gibi çalışan bir gerilim ölçer lazım. aslında gerilim ölçmesi gerekmiyor. sadece gerilmli yüzeylerde sapma göstererek veya alarm vererek teknisyenlerime kullandırtmak istiyorum

bana saat gibi kola takılan ama pusula gibi çalışan bir gerilim ölçer lazım. aslında gerilim ölçmesi gerekmiyor. sadece gerilmli yüzeylerde sapma göstererek veya alarm vererek teknisyenlerime kullandırtmak istiyorum

hım bugune kadar ilkkez senden duydum

yani ben de ilk kez duymuştum ama. yurt dışından gelen bir müşterimiz anlattı bu aleti. sonra başka bir müşterimiz de aynı aletten görmüş. ülkemizde de satılıyormu diye merak ettim. bir de tanımadığın insanlara sen diye hitap edildiğini de ilk kez sizden duyuyorum

yani ben de ilk kez duymuştum ama. yurt dışından gelen bir müşterimiz anlattı bu aleti. sonra başka bir müşterimiz de aynı aletten görmüş. ülkemizde de satılıyormu diye merak ettim. bir de tanımadığın insanlara sen diye hitap edildiğini de ilk kez sizden duyuyorum

pardon kardeşim dalgınlıkla yazmışım Özür Dilerim.

yaw bana ışığı bol olan kaliteli bir kontrol kalemi lazım sürekli dışardayım güneşli ortamlarda zorluk çekiyorum uyarı veren kontrol kalemide olur bildiğiniz kaliteli bir ürün yokmu tşkleer..

Forum istatistikleri

Konular
128,832
Kullanıcılar
450,924
Son üye
ayhankarmn

Yeni konular

Geri