Kontrolkalemi kurucularından ALLAH razı olsun

ykp55

Üye
Bu forumun kurulmasında emeği geçen herkese en samimi duygularımla teşekkür etmek istiyorum bu kadar geliştirici konuların ve bilgilerin bulunması çok güzel ...

evet gerçekten mesleki dayanışma içerisinde olmaktan gurur duyuyorum burası sayesinde bi çok bilgiye sahip oldum ....

Bana göre kurandan çok burada bilgi paylaşanlardan Allah razı olsun. Burası olmas bir başka yer oalcaktı. Ama olacaktı..
Ya burada paylaşımcı, bilgi, fikir, döküman veren üyeler olmasa ? Bu siteyi kurmanın bir anlamı kalırmıydı ?

işte o bilgiyi verecek olan kişileride bi araya toplamak gerekiyor onu sağlayanlardan ve onlara destek çıkanlardan elindeki bilgiyi hiç bir sekilde esirgemeyen meslektaşlarımızdan da Allah razı olsun

Allah sizlerdende razı olsun diğer arkadaşlardan da ! bizler zor günler için ve paylaşımlar için varız..

Bir arkadaşım sayesinde bu foruma üye oldum..Vede çok beğendim.Hatta ilk başta satler ce kalkamadım başından..Gerçekten çok faydalı bir site.

Birde burada rutbeler var..Profesyönel,katılımcı üye falan ..bunlar ne demek oluyor?

cevaplarsanız sevinirim..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…