kumanda konusunda yardım

iyiy akşamlar 3 fan motorum var kullanılan malzeme 3adet 1-0 mandal buton 3 adet kontaktör 3 adet termik 1 adet ezm 4450 timer caunter

3 motor ayrı mandal butonlala çalışacak

3 motor birden 10 sn çalışıp 1 dk duracak

kumanda devresi konusunda yardımcı olursanız sevinirim

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
tam çalışma karakterıstıklerını verırsenız yardımcı olmaya calısır

anladığım kadarıyla 3 ayrı motora 3 ayrı mühürlenmiş butonla start verilecek kontaktörler çekecek hepsi aynı timer a bağlanacak 10 saniye çalışmadan sonra bir dakika sayacak ve duracak termik röleyi ise motoru aşırı akımdan korumak amaçlı kullanılacağı için cihaza seri bir biçimde bağlayacağız. . buraya ekleyebileceğim bir döküman olmadığı için elimde en azından fikir uyandırma babında aklımda canlandırdıklarımı paylaşmak istedim. . umarım faydalı olabilmişimdir iyi çalışmalar dilerim. . .

ezm-4450 ye ait 2 cikisin calisma mantigi nedir? iki cikis ayri ayri set edilebiliyor mu? yani ilk cikisi 10 sn sonunda aktif et ve ikinci cikisi da 70 sn sonunda diye belirtme gibi bir sans var mi?

ezm-4450 ye ait 2 cikisin calisma mantigi nedir? iki cikis ayri ayri set edilebiliyor mu? yani ilk cikisi 10 sn sonunda aktif et ve ikinci cikisi da 70 sn sonunda diye belirtme gibi bir sans var mi?

Evet söylediğiniz gibi iki çıkışı ayrı ayı set edebiliyorsunuz.

yardımlarınızdan dolayı teşekürler arkadaşlar devreyi kurdum

Forum istatistikleri

Konular
128,815
Kullanıcılar
450,906
Son üye
Ümitgüçlü71

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri