Kumandalı lamba

sama

Üye
Herkese merhabalar. Yatak odamda kullanmak için hazır aydınlatma kumandası aldım. Gece kapattığımda ertesi gün anahtardan açmak istediğimde birincide değil ikincide açılıyor. Buna bir çözüm var mı acaba?
Lambayı uzaktan kontrol etmek için sizce hangisi kullanışlı ve uzun ömürlü olur.
Kumandalı led avize mi, kumandalı duy mu, yoksa hazır aydınlatma kumandası modülleri mi? Teşekkürler.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Kumandalı avizelerde ne kadar sağlam ürünler kullanılıyor bilmiyorum aynı şekilde duylarda,
Ama 2-4-6 kanal vs aydınlatma kumandaları uzun süre sorunsuz kullanılır

Kumandalı avizelerde ne kadar sağlam ürünler kullanılıyor bilmiyorum aynı şekilde duylarda,
Ama 2-4-6 kanal vs aydınlatma kumandaları uzun süre sorunsuz kullanılır
Evet avizeler dandik görünüyor malzeme olarak. Elimdeki 4 kanallı kumanda modülü iyi çalışıyor ama tek sorunum gece kumandadan kapatınca ertesi gün anahtardan tekrar açmak için 2 kere kapat aç yapmak gerekiyor. Bu ikinci modül. Önceki böyle değildi bu böyle çıktı. Şu işi görecek adam gibi marka bir ürün yok nedense, hep yan sanayi dandik şeyler.

Forum istatistikleri

Konular
129,455
Kullanıcılar
452,011
Son üye
mehmetözkan1976

Yeni konular

Geri