Kuru Tip Transformatör Kalıpları Hakkında Bilgi Arıyorum.

robenby

Üye
kuru tip transformatör kalıpları hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi lütfen ?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
merhabalar,
Emin olun ki yardim edecek kontrol kalemini takip eden( benim tanidigim )cok kisi vardir.
Ama istemis oldugunuz bilginin ticari bir bilgi oldugunun farkinda misiniz!...

Aradiginiz bilgiyi tam olarak verirseniz ayrica ozel bilgi oldugu icin mail adresi verirseniz yardimci olmaya calisayim

EVET BENDE BUNLA İLGİLİ BİLGİ ARIYORUMMMMMM

merhabalar,
emin olun ki yardim edecek kontrol kalemini takip eden( benim tanidigim )cok kisi vardir.

sanki bu soruyu soran arkadaş trafo fabrikası kuracak bi trafo bilgisi öğrenip hiç bilinmeyen cok gizli bişi sanki bu

merhabalar,<br>
Emin olun ki yardim edecek kontrol kalemini takip eden( benim tanidigim )cok kisi vardir. <br>
&nbsp; <br><br>SANKİ BU SORUYU SORAN ARKADAŞ TRAFO FABRİKASI KURACAK Bİ TRAFO BİLGİSİ ÖĞRENİP&nbsp; HİÇ BİLİNMEYEN COK GİZLİ BİŞİ SANKİ BU

Dökme Reçineli kuru trafo yapmak için Mutlaka kalıba ihtiyacınız vardır.Bu kalıbı dizayn edebililirsiniz ,fakat ihtiyaç olan her çap için yeni bir kalıba ihtiyacınız olacaktır.Bunu en ekonomik şekilde imal etmek isteyen birçok firma vardır,bu da rekabetin bir parçasıdır.Ama hala bu kalıpları çok pahalı yöntemlerle imal ettiren büyük firmalar var ,
burada önemli olan maliyeti düşürmek ,maliyeti düşürdüğünüz taktirde rakiplerle mücadele edebilirsiniz.Trafonun fiyatına kalıp yaparsanız yapılan işçilik ve mühendislik tartışılır.Biri 1 kuruşa trafo satar kar eder , sen 10 kuruşa satmaya çalışır kar etmeyi beklersin avcunu yalarsın.Yoksa kalıp yapılır sorun değil , ama nasıl ekonomik yolla kalıp yaparsınız önemli olan bu bence ,Abidin beyin dediği gibi kimse kendi ticari bilgisini havadan vermez .Kuru trafo üretmek için sadece kalıp değil prosesi kısaltmak için birsürü pratik bilğiye ihtiyacınız olacaktır.

koka kolanın formülünü bilen varsa söyleyebilir mi

Siz yine de denemeyin ölümünüze sebep olmayayım :D :D :D

İŞTE O FORMÜL
* Sitrik asit: 84.9 gram
* Kafein: 28.3 gram
* Şeker: 30 (miktarı belli değil)
* Su: 9.5 litre
* Olmamış yeşil limon suyu: 0.94 litre
* Vanilya: 28.3 gram
* Karamel: 42.5 gram

ŞURUBU İÇİN
* Alkol: 226.4 gram