kurulu olan xp yi yedekleyebilirmiyiz

arkadaşlar kurulu olan ve bütün güncelleştirmeleri yapılmış olan xp den kopya alabilirmiyiz yani yedekleyebilirmiyiz. diyelimki 2 sene önce xp yi kurdunuz bu arada geçen zamanda bütün güncellemeleri yaptınız. peki diyelimki bilgisayarınıza format atmak gerekti yeniden kurarken yine eski cd den kurarsak şimdiye kadarki güncellemeleri yeniden mi yapmak zorunda kalcaz. mevcut halini kopya edemezmiyiz.

ghost programıyla windowsun yüklü olduğu sürücünün image ını d sürücüsüen veya başka bir yere alabilirsin.

Bence en güzeli ve kullanışlısı;
Acronis True Image
Windowsun yüklü olduğu sürücünün komple imajını sıkıştırarak depolayabilirsiniz.

erolgke ' Alıntı:
ghost programıyla windowsun yüklü olduğu sürücünün image ını d sürücüsüen veya başka bir yere alabilirsin.

bende bu programı kullaniyordum bi aralar , gayet başarılı bir program , bütün herşeyi yedekleme şansınız var ...öneririm...

Bu yedekleme işinin kralı

Acronis True Image programı

hatta harddiskte belli bir bölüm ayırıp f11 tuşu ile dos ortamda ulaşılabilen ve kolay kurulabilen windows imajı alıyor.

windows çökse bile farketmez bas f11 tuşuna 15 dkda windowsun hazır.

ben ghost u da acronics i de kullandım fakat ben bu programların windows altında çalışanlarını kullanmaktansa bootable cd halinde olanlarını kullandım ve şiddetlede onları tavsiye ederim... sonuç itibari ile çalışan windows altında yedekleyemeyeceğiniz dosyalarda var veya bazı wirüslerden windows altında kurtulamazsınız. şimdiden kolay gelsin saygılarımla....

bu arada ben tercihen bootable ghost tercih ediyorum...

tekrar saygılarımla... kolaygelsin...

internet kafalerdeki deepfeez programını bilgisayarınızın c sine kurun c deki dosyaları virüs ve yanlışlıkla silmelere karşı korursunuz bende kurulu virüs girse bile bilgisayarıma bilgisayarımı açıp kapatıyorum ilk haline dönüyor

Acronis True Image hakkında bilgi verebilirmiziniz? nasıl kullanılır!

arkadaslar verdiginiz programlar işletim sistemini yedikliyor pekiiçindeçalışan programlarıdayedekliyormu

Forum istatistikleri

Konular
128,826
Kullanıcılar
450,914
Son üye
tugbag

Yeni konular

Geri