Kuzey Irak mı, Libya mı?

Dursun bey; cari açık şu demke oluyor:
Siz 3000 lira maaş alıyorsunuz diyelim, o ay kredi kartlarınızla 3300 lira borçlanmışsanız, 300 lira açığınız var demektir... ;)
Umarım bu açıklama yeterli olmuştur...

yaw o kadarini biliyorum:) sadece asagida yazdigim sitedekileri anlatirmisin dedim.
Neden bu kadar cari acik isteniyormus?
Cari açığın hızla artmasına sevinelim mi, üzülelim mi? | Ekonomi Haberleri - İştenHaber

yaw o kadarini biliyorum:) sadece asagida yazdigim sitedekileri anlatirmisin dedim.
Neden bu kadar cari acik isteniyormus?
Cari açığın hızla artmasına sevinelim mi, üzülelim mi? | Ekonomi Haberleri - İştenHaber

Özür dilerim ben yanlış anlamışım ;)

O farklı bir açık...

Diyelim ki, benim maaşım 1000 lira... Ama ben kredi kartlarımla 1200 liralık alışveriş yapmamışım...
Bana göre sevindirici bir haber...
Ama diyelim ki marketçi için kötü haber... Çünkü 200 lira az harcama yapmışım... ;)

arkadaslar ctx serisi entrumanlarla alakalı bılgısı olana varmı libyada calısan teknıkerler cevaplamasın !

Kuzey Irakta değildim ama Bağdatın batısında çölde ALASAD hava üssündeydim, sıkıntılı bir yer asker üs içinde her an arama taraması ,hız 5 mil/km sınırı, elektronik herşey yasak sınırı,gece baskınları...gibi nedenlerden tercih etmem ama Kuzey Irakta çalışan arkadaşlarım memnunlar sivil bölge ve Turkiye"ye çok yakın uzansan varırsın.
Libya biraz daha meşakatlı ve Uzak damak tadı biraz bizim oralara uymuyor ama fena sayılmaz.Türkiyenin 50 yıl önceki hali gibi bir yer.En büyük güzel şehri Tripoli(Trablusgarp).
ama Ölü bir yer burası pek sosyal bir memleket değil. Tüm taksiciler ajan gibi(bazıları gerçek ajan) tüm istihbarat bilgilerini toplayıp ona göre ücret alıyor veya polise şikayet edebiliyor. Kadafinin adı=Amca ismi bile zikredilmiyor başın beleya girebilir.Dikkatli olmak lazım.

Forum istatistikleri

Konular
128,945
Kullanıcılar
451,132
Son üye
afozer

Yeni konular

Geri