lamba pırpır yapıyo sonra düzeliyo

Piyasadaki tasarruflu ampüller çok dandik. Bir çeşit daha vardı önce kısık yanıyo 2-3 sn sonra parlıyo. Bunların çogu kalitesiz mallar. Ampülün değişirse düzelir.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
ortamın soguk olmasi etkileyebiliyor.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Ciddiyim lamba kaliteli degilse soguk ortamda icindeki gaz ısınana kadar öyle oluyor :)
GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ciddiyim lamba kaliteli degilse soguk ortamda icindeki gaz ısınana kadar öyle oluyor :)
gt-ı9100 cihazımdan tapatalk 2 ile gönderildi
başım gözüm üstüne sayım seco evt ampüller çok kalitesiz ortalık çin malı kaynıyo

Piyasada aşırı dandik pek çok ampul var. Ama en kalitesini de alsanız banyoda ömrü sınırlıdır, banyoda oluşan nemden ötürü atıyorum odada bozulmadan 5 yıl çalışacaksa banyoda 2 yıl anca gidiyor bu ampuller.

Cızırtı geldiğine göre bir temassızlık var demektir. Duyun bağlantı yerlerini açıp tekrardan bağlamayı denemelisiniz derim. Yoksa diğer türlü lambada ise sorun. Yenisi almanız gerek.

Sayın elbruz katılıyorum sana. Banyodaki ampülün ömrü daha kısa olur

ampülü değiştin düzeldiyse o zaman ampülün içerisindeki kondansatörlerde bir sıkıntı var sızdırma söz konusu tamir edeceksen eğer tabi böyle durumda ben tamir ettim bi çok defa plasitik kısmını ek yerinden falçata yardımıyla kesip açtım tamir ettim sonra silikonla yapıştırdım :))

Forum istatistikleri

Konular
128,855
Kullanıcılar
450,960
Son üye
eyaraef

Yeni konular

Geri