Laminasyon makinesi

Isı ölçmek için digital termometre var mı elinde ? Kimlik kaplayan birinde bir şey kaplat, yada kaplatmadan ölç :)

ben makineyi internet üzerinden siparişle almayı düşünüyorum yani almdan önce nasıl kaç derecede çalıştığını bilmem lazm
ayrıca bu laminasyon makinesinde kafamda bazı soru işaretleri var. makineyi aldıktan sonra iş yapabilirmiyiz acaba onu düşünüyorum yani 150 -200 tl para verip de sonra iş yapamazsak çok büyük zarar ederim ... :( :(

ben makineyi internet üzerinden siparişle almayı düşünüyorum yani almdan önce nasıl kaç derecede çalıştığını bilmem lazm
ayrıca bu laminasyon makinesinde kafamda bazı soru işaretleri var. makineyi aldıktan sonra iş yapabilirmiyiz acaba onu düşünüyorum yani 150 -200 tl para verip de sonra iş yapamazsak çok büyük zarar ederim ... :( :(

Merhaba, her makinenin ısısı farklı olabilir. Satın alacağınız makinanın özelliklerine bakmak lazım. Bu konuda sizi yanıltmak ve büyük zarara girmenizi istemem. Araştırmanız gerekecek. Kolay gelsin. Başarılar dilerim.

ya ortak insanlar bu parayı garsona bahşiş diye veriyorlar her yanı zarar olsa ne yazar

Forum istatistikleri

Konular
129,050
Kullanıcılar
451,320
Son üye
agurpinar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri