Laptop anakartı için simülasyon programı arıyorum.

Selamlar, laptop anakartı tamiri konusunda kendimi geliştirme dönemindeyim. Bilgisayar üzerinden kendimi geliştirme amacıyla bir sanal simülasyon programı arıyorum. Böyle bir program var mı bilmiyorum fakat istediğim şey aslında random bir anakartta random bir problem çıkarsın ben de onu spontane tamir etmeye çalışayım. Böyle bir program varsa yardımcı olur musunuz?

Öyle bir yazılım olduğunu sanmıyorum.
Elektronik malzemelerin çalışmaları ile ilgili simülasyonlar var.
Anakart şemaları üzerinden simülasyon hazırlanabilir.

Selamlar, laptop anakartı tamiri konusunda kendimi geliştirme dönemindeyim. Bilgisayar üzerinden kendimi geliştirme amacıyla bir sanal simülasyon programı arıyorum. Böyle bir program var mı bilmiyorum fakat istediğim şey aslında random bir anakartta random bir problem çıkarsın ben de onu spontane tamir etmeye çalışayım. Böyle bir program varsa yardımcı olur musunuz?
güzel insan dediğin program var ama ticari kullanım için kişilerin hizmetine sunulmuyor. laptop / bilgisayar üreten firmaların kendi üretim bantlarındaki anakartların sağlamlık testini yapıyor. bir tane direnç bile hatalı lehim yapılmışsa kartı ıskartaya çıkartıyor. diğer taraftan bileşenlerin sağlamlık / arıza tespitini yapan avometreden daha yüksek ölçüme sahip yerli ve yabancı cihazlar var.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
129,433
Kullanıcılar
451,988
Son üye
rasoftrecep

Yeni konular

Geri