laptopa normal bir kamerayı nasıl bağlarımve nasıl kayıt yaparım sadece laptopla buiş

imdaty

Üye
kamera norma gece görüşlü kamera

usb dvr kartalar var piyasada , görüntü kalitesi olarak nasıldır bilmiyorum hiç deneme fırsatım olmadı

konuyu aciklayici yazarsan daha iyi cevap alirsin.
leptopa kamara baglakmi istiyorsun bunun icin kamaranin tipine uygun programi interneten indir veya CD varsa tak. leptopa kur sonra pc yi kapat tekrar ac kamarayi bagla donanim kurma programi arar ve bulur.
dikkat programi kurarken kamara bagli olmasin hata verir.

Sn. imdaty 'in kastetiyi güvenlik kamerası normal webcamlar değil

MERHABA
sayın arkadaşım korkmaz-design dediği gibi laptoplar için usb kayıt cihazları bulunmaktadır diğer kartlar gibi tüm fonksiyonları aynıdır ancak görünt ve kayıt hızı 25 fbs dir dolayısı ile yavaştır ancak tek kamera kullanıcaksanı yada 2 kamera sorun olmaz
saygılarımla

usb dvr kartlar var piyasada , görüntü kalitesi olarak nasıldır bilmiyorum hiç deneme fırsatım olmadı

Arkadaşın bahsettiği usb dvr kart profesyonel olmamakla beraber işini görür. 4 görüntü + 1 ses. kartı deneme şansım oldu ama laptopla bu iş pek sağlıklı olmaz gibime geliyor.

bazı musterılerıme usb dvr kurdum ama onlar belli saat aralıklarını kaydetmek amaclı ıstedıklerı ıcın dıger profesyonel sıstemlerıde tavsıye ettım fakat sırf laptop ıcın ıstedıklerınden dolayı bunları kullanıyorlar ama 24 saat acık kulanmıyorlar usb dvr calısır ama laptop nereye kadar dayanır bılmem yanı yazık olur. bellı saatlerde kayıt yapmayı dusunuyorsan kullanıslı bir cıhazdır.

Forum istatistikleri

Konular
128,745
Kullanıcılar
450,817
Son üye
Neonay

Yeni konular

Geri