Lazer yazıcı

kendim öğrenciyim evime almak istiyorum niyetim renkli olsun doldurulabilen, drum üniteleri ucuz vede rahatlıkla 5 6 yıl götürecek bir cihaz arıyorum bana tavsiye edebileceğiniz cihaz yada markaları yazarsanız sevinirim

birde lazerlerde sayfa başı maliyetler 0,3 kuruşa geliyormuş doğrumudur sormak istedim

Ben kendime "HP LaserJet Pro CP1025 Renkli Yazıcı"yı, Nisan 2011'de 330 tl.ye satın almıştım,hala kullanıyor ve memnunum.Ancak ethernet bağlantılı ve kablosuz tipi olan "HP LaserJet Pro CP1025nw Renkli Yazıcı"yı tavsiye ediyorum.Geleceğe dönük ve ek avantajlı özellikleri için.Yalnız tarayıcı,fax,fotokopi özelliği bulunmuyor.(Bu özellikler beklentiniz değilse hiç düşünmeden alın derim.).9.5 aydır devamlı kullanıyorum.İlk aldığımda hp'nin fotoğraf özel baskı kartlarıyla,kalitesini sınamak amacıyla, çok kaliteli fotoğraf testlerini satışı yapan dükkanda "Toshiba" yazıcıyla kıyaslayarak yaptım ve "hp" markalı renkli laser printer'i tercih edip satın aldım.Sayfa maliyetini hesaplamadım,renksiz baskılarda sanırım daha uygun.Kolay gelsin.

http://www.hp.com/hpinfo/newsroom/press_kits/2010/InnovationSummit/CP1025nw.pdf

şuandakı fiyatı 500-600 tl den bahsedılıyor sanırım siyah beyaza devam :)

Evet,şu anki fiyatı astronomik görünüyor.Doların düşük olduğu zamanlarda pc'yi toplatmam(1100 tl.civarı) ve 320-330tl. küsura renkli laser printer'ı almam isabet olmuş demek ki.:DBir de, hdd'ler doğal afetlerle bir ara çok arttı,şimdi indi mi bilmiyorum,takip edemedim.

[h=1]SAMSUNG CLP-325 RENKLİ LAZER YAZICI kardesim bence bu yazıcı sana uygundur.Beni biliyorsun evimde kullanıyorum.Ve çok memnunum.Baskı kalitesi yüksek ve bahsettiğin maliyette baskı yapıyor.

Üründe çift taraflı baskı ozellıqı war ve 4 tonerli.Tonerleri ucuz sayılabilecek kadar az.Fiyatları da 340-390 arası değişiyor...
[/h]

arkadaşım illa renkli gerekiyorsa bitmeyen kartuşlu canon mp280 yazıcıyı alabilirsin daha az maliyetle tasarrufta edebilirsin üstelik piyasası 200-250tl civarında tüm dolum setiyle beraber.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,897
Kullanıcılar
451,041
Son üye
erkaneser

Yeni konular

Geri