LED TV de RS232 Girişi Ne İşe Yarar

ali_kaymaz

Üye
42lw5500 marka lg rs 232 girişi ne için kullanılır görüntü almak mümkün olurmu?yada oyun konsolu vs bağlamak için kullanılabilinirmi?

PC de o cıkış varsa bağla bir bakalım alacabilcenmi birşeyler.fazla hurcalama tv yi yakarsın .

çok açıklayıcısın yaa bu bilgi çok aydınlattı beni bilgi üstadısın sen aydınlandım sayende

Tarif ettiğiniz giriş rs-232 değil 15 pin vga konnektördür, bununla tv'yi bilgisayar monitörü olarak kullanabilirsiniz.

Bu tv de rs 232 çıkışı da var ve tv rs 232 çıkışı ile tv bilgisayara bağlanabiliyor. Rs 232 çıkışının yazılım yükseltme dışında bir amaçla kullanıldığına hiç şahit olmadım. Kesin birşey söylemek için biraz araştırma yapmam gerekiyor. Ancak dlna özelliği olan bir dizüstü bilgisayarınız varsa kablosuz görüntü aktarımı yapabilirsiniz. Usb girişinden zaten neredeyse tüm video uzantılarını oynatabiliyorsunuz.

Bu tv de rs 232 çıkışı da var ve tv rs 232 çıkışı ile tv bilgisayara bağlanabiliyor. Rs 232 çıkışının yazılım yükseltme dışında bir amaçla kullanıldığına hiç şahit olmadım. Kesin birşey söylemek için biraz araştırma yapmam gerekiyor. Ancak dlna özelliği olan bir dizüstü bilgisayarınız varsa kablosuz görüntü aktarımı yapabilirsiniz. Usb girişinden zaten neredeyse tüm video uzantılarını oynatabiliyorsunuz.

merak edip araştırdım, kullanma kılavuzuna göre 9600 baudda pc üzerinden menü kontrol kodları yollanabiliyor, fakat tabiiki görüntü almak vs. mümkün değil.

reciverlerin arkasındada var ve sadece yazılım atarken işe yarıyor.

Forum istatistikleri

Konular
129,508
Kullanıcılar
452,087
Son üye
mert0511

Yeni konular

Geri