Lg uzaktan kumanda sokumu

@acaroz yaş kaç pardon, böyle telefon ben çocukluğumda görmedim :). Tamam yine çevirmeliydi ama bu çok daha eski görselden mi kaynaklı :). Serkan başka yöntem diyeyim yakın zamanda başladım buna kumandanın bir ucunu dizlerimle tutup üst tarafını çeviriyorum, yönüne göre bir taraf açar diğeri iyice kasar, açılan tarafa ince plastik veya plastik -kredi kartı at, sonra dizlerinden bırakıp elle hem iler hem sağ sol oynatarak ilerle, pil kapakçığındaki çıkıntl plastikler inceyse onla da açtığım var.
cayan+tower.gif

@by lent

Ben aşağıdaki telefonu gördüm.. Şimdi kendimi kötümü hissedeyim iyimi anlamadım. :confused::confused::eek::eek:o_Oo_O:rolleyes::rolleyes:

60311422_tn30_0.jpg

Valla sağlam telefonmuş ne varsa eskilerde var.

Bide bak şimdikilere bırak 3. kattan düşmeyi koltuğun kenarından düşse ekran patlıyor çalışmıyor..

Benim kumandada inatçı çıktı sökülmüyo bende 3. kattayım bi sallayayım aşağı :D

Sakın haa özellikle de not düşmüştüm. Senin de dediğin gibi koltuktan düşse kırılır, açmaya kalk açılmaz. :D

@by lent

Ben aşağıdaki telefonu gördüm.. Şimdi kendimi kötümü hissedeyim iyimi anlamadım. :confused::confused::eek::eek:o_Oo_O:rolleyes::rolleyes:

Ekli dosyayı görüntüle 31769
Mutlu ol bu telefonları görmediğin için şanslısın. Telefonu neden balkondan atabildim biliyormusun. O zamanlar ptt ye müracaat ediyordun telefon 20 sene sonra bağlanıyordu. 20 sene kim saklayacak bunu dedim yallah aşağı :D

@by lent abi bükülmüş gökdelen resimleri de kumanda açma tekniğine ayrı bir görsellik katmış :)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
129,156
Kullanıcılar
451,498
Son üye
Mallame35

Yeni konular

Geri